/    /    /    /    /  

Saloos Litsea Cubeba 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
61
ks
Bez DPH 50 Kč

Saloos Litsea Cubeba 10 ml

Saloos Litsea Cubeba je přírodní esenciální olej s výraznou citrusovou vůní, jež probudí všechny vaše smysly. Vůně této esence pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a přináší do vaší domácnosti svěží atmosféru plnou energie. Litsea cubeba pročišťuje vzduch a lze ji použít také pro dezinfekci místností.

Tento éterický olej působí jako přírodní antidepresivum a pomáhá při problémech s koncentrací. Jeho použití je vhodné v období zvýšeného stresu či duševního vyčerpání. Podporuje přirozenou regenerační schopnost organismu a dodává energii a sebevědomí.

Litesa cubeba působí také preventivně proti širokému spektru infekčních onemocnění a podporuje imunitní systém. Lze ji také použít do masážních přípravků na unavené nohy. Ulevuje od bolestí hlavy a pohybového aparátu, zejména pak svalů a kloubů.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Litsea Cubeba 10 ml

Saloos Litsea Cubeba je prírodný esenciálny olej s výraznou citrusovou vôňou, ktorá prebudí všetky vaše zmysly. Vôňa tejto esencie pomáha neutralizovať nepríjemné pachy a prináša do vašej domácnosti sviežu atmosféru plnú energie. Litsea cubeba prečisťuje vzduch a možno ju použiť aj na dezinfekciu miestností.

Tento éterický olej pôsobí ako prírodné antidepresívum a pomáha pri problémoch s koncentráciou. Jeho použitie je vhodné v období zvýšeného stresu či duševného vyčerpania. Podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu a dodáva energiu a sebavedomie.

Litsea cubeba pôsobí tiež preventívne proti širokému spektru infekčných ochorení a podporuje imunitný systém. Možno ju tiež použiť do masážnych prípravkov na unavené nohy. Uľavuje od bolestí hlavy a pohybového aparátu, predovšetkým svalov a kĺbov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Litsea Cubeba Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz