/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Litsea 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
134
ks
Bez DPH 111 Kč

Nobilis Tilia Litsea 10 ml

Nobilis Tilia Litsea je čistá přírodní rostlinná silice z čínské litsey v lékopisné kvalitě. Vůně litsey je výrazně citrusová se sladkými tóny a má energizující účinky na tělo i mysl. Litsea cubeba působí příznivě při zvýšené únavě a poruchách koncentrace, je skvělým pomocníkem zejména v období stresu a nadměrného duševního vypětí.

Éterický olej z litsey napomáhá zmírňovat úzkost, odstraňuje sklíčenost a pomáhá celkové duševní harmonizaci. Působí jako přirozené antidepresivum a ustaluje náladu. Zároveň má dezinfekční účinky a je skvělou prevencí při širokém spektru infekčních onemocnění.

Koupel s éterickým olejem z litsey ulevuje od pocitu těžkých nohou, zmírňuje otoky a posiluje stěnu cév. Litsea přináší okamžité celkové osvěžení organismu a má vliv také jako přírodní afrodiziakum.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Litsea Cubeba Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz