/    /    /    /    /    /  

Saloos Lněný olej 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 75 Kč 250 ml / 147 Kč
Kategorie: Lněný olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
101
ks
Bez DPH 88 Kč

Saloos Lněný olej 125 ml

Lněný olej Saloos podporuje regeneraci pokožky a výborně ošetřuje suchou kůži. Obsahuje velké množství mastných kyselin, které podporují zdraví a vitalitu pokožky.

Účinky lněného oleje byly známy už ve starém Řecku, např. Hippokrates jej předepisoval při potížích se sliznicemi. Má vynikající regenerační účinky, kůži zvláčňuje a zjemňuje, je vhodný na ošetření suché a ztvrdlé kůže.

Lněný olej je výborným prostředkem pro péči o pokožku postiženou ekzémy a lupénkou, pomáhá regeneraci kůže po ozařování, usnadňuje hojení. Lněný olej má mírně prohřívací účinky a podporuje zdravou imunitu organismu.

Balzám pro suchou pokožku

Saloos Lněný olej je skvělým přípravkem především pro suchou pokožku. Pečuje o pokožku celého těla doslova od hlavy k patě a zanechává ji dokonale vláčnou a pružnou. Lněný olej je díky svému složení z mastných kyselin mimořádně vhodný pro pokožku náchylnou k vysušení, vzniku šupinek či popraskání a navrací jí zdravý pěstěný vzhled. Zmírňuje pocit nepříjemného pnutí a zklidňuje svědění.

Zdravá pokožka bez šupinek

Lněný olej je jedním z nejdéle používaných a velmi oblíbených v tradiční medicíně, zmínky o něm pochází již ze starověkého Řecka, kde se používal k péči o sliznice. Výhodou lněného oleje je, že je výborně snášený všemi typy pokožky, a to včetně citlivé. Olej stačí jen nanést na mírně vlhkou pokožku a ihned se vstřebává, zároveň za sebou nenechává mastný povlak.

Na obličej i tělo

Lněný olej je zároveň skvělým parťákem na cesty, protože jej můžete použít jak na tělo, tak na obličej. Ušetří vám místo v zavazadle a ochrání vaši pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Má intenzivní zjemňující schopnosti, je vhodný i na velmi suché partie, jako jsou lokty, kolena či paty. Podporuje regeneraci pokožky, urychluje hojení a působí blahodárně také na pokožku postiženou lupénkou či atopickou dermatitidou.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v chladu.

Saloos Lněný olej 125 ml

Ľanový olej Saloos je vhodný pre kozmetické aj vnútorné používanie. Podporuje regeneráciu a výborne ošetruje suchú kožu. Obsahuje veľké množstvo mastných kyselín, podporuje zdravú imunitu organizmu.

Účinky ľanového oleja boli známe už v starom Grécku, napr. Hippokrates ho predpisoval pri ťažkostiach so sliznicami. Má vynikajúce regeneračné účinky, kožu zvláčňuje a zjemňuje, je vhodný na ošetrenie suchej a stvrdnutej kože. Ľanový olej je výborným prostriedkom pre starostlivosť o pokožku postihnutú ekzémom a lupienkou, pomáha regeneráciu kože po ožarovaní, uľahčuje hojenie.

Ľanový olej je skvelým zdrojom omega-3 mastných kyselín, je veľmi vhodný k pravidelnej konzumácií. Má mierne prehrievacie účinky, pozitívne ovplyvňuje krvný tlak a podporuje zdravú imunitu organizmu. Nieje vhodný na varenie a nemal by sa zahrievať. Výborne ale poslúži v studenej kuchyni a k dochuteniu šalátov alebo iných pokrmov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% lněný olej lisovaný za studena
INCI: Linum Usitatissimum Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz