/    /    /    /    /  

Lopuchový olej s měsíčkem a chmelem na vlasy a pokožku 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vlasové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
117
ks
Bez DPH 97 Kč

Lopuchový olej s měsíčkem a chmelem na vlasy a pokožku 100 ml

Lopuchový olej s extrakty z měsíčku lékařského intenzivně napomáhá regeneraci vlasu i samotné pokožky, čímž eliminuje nadměrné padání vlasů. Extrakty z kořene lopuchu a květů měsíčku mají zklidňující účinky na vlasový kořínek i samotnou pokožku, mírní svědění i pnuntí a zároveň podporují růst nových zdravých vlasů.

Lopuchový olej pečuje o jemné vlasy s tendencí nadměrně padat, třepit se, lámat či jen o mdlé nezdravě vypadající vlasy. Lopuch obsahuje množství minerálních látek, které napomáhají zdraví vlasů, posilují je a dodávají lesk. Působí skvěle i na pokožku hlavy, vyživuje ji, zklidňuje a eliminuje výskyt drobných zánětů i kožních problémů, jako jsou lupy či dermatitida.

Měsíček lékařský společně s chmelem zklidňuje pokožku, mírní svědění a působí hojivě. Eliminují výskyt drobných zánětů, pomáhají léčit dermatitidu a ulevují od lupů. Pravidelné používání oleje přispívá ke zdraví a vitalitě vlasů, dodává jim lesk, sílu a pružnost, harmonizuje vlasovou pokožku a udržuje ji zdravou.

Použití: Olej ohřejte ve vodní lázni na teplotu těla. Aplikujte do délek vlasů i na pokožku hlavy a lehce vmasírujte. Zabalte do potravinové fólie a ručníku a nechte působit alespoň hodinu. Poté vlasy umyjte jemným šamponem a upravte podle zvyku.

Lopuchový olej s měsíčkem a chmelem na vlasy a pokožku 100 ml

Lopúchový olej s extraktmi z nechtíka lekárskeho intenzívne napomáha regenerácii vlasu aj samotnej pokožky, čím eliminuje nadmerné padanie vlasov. Extrakty z koreňa lopúcha a kvetov nechtíka majú upokojujúce účinky na vlasový korienok aj samotnú pokožku, miernia svrbenie i pnutie a zároveň podporujú rast nových zdravých vlasov.

Lopúchový olej sa stará o jemné vlasy s tendenciou nadmerne padať, štiepiť sa, lámať či len o mdlé nezdravo vyzerajúce vlasy. Lopúch obsahuje množstvo minerálnych látok, ktoré napomáhajú zdraviu vlasov, posilňujú ich a dodávajú lesk. Pôsobí skvele aj na pokožku hlavy, vyživuje ju, upokojuje a eliminuje výskyt drobných zápalov aj kožných problémov, ako sú lupiny či dermatitída.

Nechtík lekársky spoločne s chmeľom upokojujú pokožku, miernia svrbenie a pôsobia hojivo. Eliminujú výskyt drobných zápalov, pomáhajú liečiť dermatitídu a uľavujú od lupín. Pravidelné používanie oleja prispieva k zdraviu a vitalite vlasov, dodáva im lesk, silu a pružnosť, harmonizuje vlasovú pokožku a udržuje ju zdravú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Arctium Lappa Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Humulus Lupulus Extract
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: tradiční ruská medicína
typy vlasů: citlivé vlasy, zplihlé vlasy