/    /    /    /  

Batex Ložní set krepový, 209 různé vzory 2 části

Značka:
Množství: 2 části
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Ložní sety
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
990
ks
Bez DPH 818 Kč

Batex Ložní set krepový, 209 různé vzory 2 části

Krepový ložní set Batex byl vytvořen s ohledem na váš zdravý spánek a díky kvalitnímu zpracování a těm nejlepším materiálům umocní váš odpočinek. Tato sada lůžkovin se skládá z hladkého polštáře v klasické velikosti a prošívané přikrývky, jež je vhodná především pro letní období a v teplejším počasí. Vše můžete kompaktně sbalit do modré průhledné tašky, která je také součástí tohoto setu, a uložit tak lůžkoviny doma nebo je snadno převážet.

Polštář je plněný kvalitním dutým vláknem a poskytne vám optimální podporu při respektování přirozené fyziologie krční páteře. Zároveň je velice měkký a příjemný. Letní přikrývka je plněna tenkou vrstvou polyesterového vlákna Tevyro, jenž je vyrobeno nejmodernější technologií v oblasti produkce syntetických vláken. Díky tomu je přikrývka skutečně prodyšná a brání nadměrnému pocení.

Přikrývka vyniká svou nízkou prašností, a je proto vhodná i pro alergiky či osoby přecitlivělé na prach a roztoče. Povrchovým materiálem polštáře i přikrývky je krep, který je nemačkavý, avšak zároveň jemný k pokožce. Lůžkoviny můžete snadno udržovat praním v pračce do teploty až 40°C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ložní set krepový, 209 různé vzory 2 části

Krepový posteľný set Batex bol vytvorený s ohľadom na váš zdravý spánok a vďaka kvalitnému spracovaniu a tým najlepším materiálom umocní váš oddych. Táto sada lôžkovín sa skladá z hladkého vankúša v klasickej veľkosti a prešívanej prikrývky, ktorá je vhodná predovšetkým pre letné obdobie a v teplejšom počasí. Všetko môžete kompaktne zbaliť do modrej priehľadnej tašky, ktorá je tiež súčasťou tohto setu, a uložiť tak lôžkoviny doma alebo ich ľahko prevážať.

Vankúš je plnený kvalitným dutým vláknom a poskytne vám optimálnu podporu pri rešpektovaní prirodzenej fyziológie krčnej chrbtice. Zároveň je veľmi mäkký a príjemný. Letná prikrývka je plnená tenkou vrstvou polyesterového vlákna Tevyro, ktoré je vyrobené najmodernejšou technológiou v oblasti produkcie syntetických vlákien. Vďaka tomu je prikrývka skutočne priedušná a bráni nadmernému poteniu.

Prikrývka vyniká svojou nízkou prašnosťou, a je preto vhodná aj pre alergikov či osoby precitlivené na prach a roztoče. Povrchovým materiálom vankúša a prikrývky je krep, ktorý je nekrčivý, avšak zároveň jemný k pokožke. Lôžkoviny môžete ľahko udržiavať praním v práčke do teploty až 40°C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Krep, Duté vlákno
i
i

barva: různé druhy a vzory
lůžkoviny - povrchový materiál: krep
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz