/    /    /    /  

Batex Ložní set krepový, 209KT 2 části

Značka:
Množství: 2 části
Kategorie: Ložní sety
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Ložní set krepový, 209KT 2 části

Batex Ložní set krepový byl vytvořen s ohledem na váš zdravý spánek a díky kvalitnímu zpracování a těm nejlepším materiálům umocní váš odpočinek. Tato sada lůžkovin se skládá z hladkého polštáře v klasické velikosti a prošívané přikrývky, jenže je vhodná především pro letní období a v teplejším počasí. Vše můžete kompaktně sbalit do modré průhledné tašky, jenž je také součástí tohoto setu, a uložit tak lůžkoviny doma nebo je snadno převážet.

Polštář je plněný kvalitním dutým vláknem a poskytne vám optimální podporu při respektování přirozené fyziologie krční páteře. Zároveň je velice měkký a příjemný. Letní přikrývka je plněna tenkou vrstvou polyesterového vlákna Tevyro, jenž je vyrobeno nejmodernější technologií v oblasti produkce syntetických vláken. Díky tomu je přikrývka skutečně prodyšná a brání nadměrnému pocení.

Přikrývka vyniká svou nízkou prašností, a je proto vhodná i pro alergiky či osoby přecitlivělé na prach a roztoče. Povrchovým materiálem polštáře i přikrývky je krep, který je nemačkavý, avšak zároveň jemný k pokožce. Lůžkoviny můžete snadno udržovat praním v pračce do teploty až 40°C.

hmotnost: 0,5 kg polštář, 0,2 kg přikrývka
rozměry: 60x45 cm polštář, 200x140 cm přikrývka
náplň: duté vlákno
povrchový materiál: 100% bavlna

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Polyesterové vlákno, Krep
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: krep
lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz