/    /    /    /  

Batex Ložní souprava vlněná, 025 B/M 3 části

Značka:
Množství: 3 části
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Ložní sety
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
3350
ks
Bez DPH 2769 Kč

Batex Ložní souprava vlněná, 025 B/M 3 části

Vlněná ložní souprava Batex potěší všechny milovníky zdravého spánku a přírodních materiálů. Tato sada uspokojí i ty nejnáročnější požadavky a zaručí vám ničím nerušený odpočinek. Set lůžkovin se skládá z hřejivé vlněné přikrývky, kombinovaného polštáře s variabilní výškou a vlněné podložky, jenž rovnoměrně rozloží teplotu vašeho těla.

Přikrývka je plněná čistou mykanou ovčí vlnou bez příměsí. Ovčí vlna je skvělým materiálem, jenž splňuje i moderní požadavky. Poskytne vám dlouhodobý teplotní komfort, avšak zároveň je maximálně prodyšná a nezpůsobuje nadměrné pocení. Povrch je tvořen kvalitní bavlnou, jež se vyznačuje vysokou životností.

Kombinovaný polštář se skládá z vnitřního polštářku plněného dutým vláknem a vnějšího polštáře z ovčí vlny. Můžete snadno přizpůsobovat jeho výšku vašim individuálním spánkovým preferencím. Polštář zároveň poskytne optimální podporu vaší krční páteři. Vlněná podložka, jež je také součástí setu, skvěle tepelně izoluje a působí blahodárně na záda a páteř.

Přikrývku i polštář je vhodné pravidelně větrat na čerstvém vzduchu. Menší znečištění lze velmi opatrně odstranit ručně vlažnou vodou do 25 °C s přídavkem pracího prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění doporučujeme odborné ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ložní souprava vlněná, 025 B/M 3 části

Vlnená posteľná súprava Batex poteší všetkých milovníkov zdravého spánku a prírodných materiálov. Táto sada uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky a zaručí vám ničím nerušený odpočinok. Set lôžkovín sa skladá z hrejivej vlnenej prikrývky, kombinovaného vankúša s variabilnou výškou a vlnenej podložky, ktorá rovnomerne rozloží teplotu vášho tela.

Prikrývka je plnená čistou mykanou ovčou vlnou bez prímesí. Ovčia vlna je skvelým materiálom, ktorý splňuje aj moderné požiadavky. Poskytne vám dlhodobý teplotný komfort, avšak zároveň je maximálne priedušná a nespôsobuje nadmerné potenie. Povrch je tvorený kvalitnou bavlnou, ktorá sa vyznačuje vysokou životnosťou.

Kombinovaný vankúš sa skladá z vnútorného vankúša plneného dutým vláknom a vonkajšieho vankúša z ovčej vlny. Môžete ľahko prispôsobovať jeho výšku vašim individuálnym spánkovým preferenciám. Vankúš zároveň poskytne optimálnu podporu vašej krčnej chrbtici. Vlnená podložka, ktorá je tiež súčasťou setu, skvele tepelne izoluje a pôsobí blahodarne na chrbát a chrbticu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Duté vlákno, Flanel
i
i

barva: bílá, modrá
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: duté vlákno, ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz