/    /    /    /  

Batex Ložní souprava z dutého vlákna, 236 B/M/R 3 části

Značka:
Množství: 3 části
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Ložní sety
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1970
ks
Bez DPH 1628 Kč

Batex Ložní souprava z dutého vlákna, 236 B/M/R 3 části

Ložní souprava z dutého vlákna od firmy Batex je díky své bezprašnosti a snadné udržovatelnosti výborná pro alergiky a všechny, jejichž dýchací systém je citlivější na roztoče. Sada obsahuje polštář extra o rozměrech 90 x 70 cm. Ten je plněný polyesterovými vločkami. Polštář je navíc opatřen praktickým zipovým uzávěrem, takže můžete jeho náplň snadno regulovat.

Dále sada obsahuje přikrývku z dutého vlákna o rozměrech 140 x 200 cm. Přikrývka je plněná mykaným dutým vláknem. Povrchovým materiálem výrobku je kvalitní tkanina ve složení bavlna/polyester pro příjemný omak, prodyšnost a vysokou životnost. Přikrývka je vysoce hřejivá a je proto vhodná především pro použití v zimě, ale i pro věčné zmrzlíky během letních nocí.

Prošívaná podložka o rozměrech 90 x 200 cm plněná mykaným dutým vláknem zvyšuje výhřevnost přikrývky a dopřeje vám měkkost, pohodlí a luxusní odpočinek.

Přikrývku, polštář i podložku lze v případě znečištění bez obav vyprat v pračce při teplotě až 95 °C. Takto vysoká teplota zajistí dokonalé odstranění nečistot i likvidaci veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ložní souprava z dutého vlákna, 236 B/M/R 3 části

Posteľná súprava z dutého vlákna od firmy Batex je vďaka svojej bezprašnosti a ľahkej udržiavateľnosti výborná pre alergikov a všetkých, ktorých dýchací systém je citlivejší na roztoče. Sada obsahuje vankúš extra o rozmeroch 90 x 70 cm. Ten je plnený polyesterovými vločkami. Vankúš je navyše opatrený praktickým zipsovým uzáverom, takže jeho náplň môžete ľahko regulovať.

Ďalej sada obsahuje prikrývku z dutého vlákna o rozmeroch 140 x 200 cm. Prikrývka je plnená mykaným dutým vláknom. Povrchovým materiálom výrobku je kvalitná tkanina v zložení bavlna / polyester pre príjemný omak, priedušnosť a vysokú životnosť. Prikrývka je vysoko hrejivá, je vhodná predovšetkým pre použitie v zime, ale aj pre večne uzimených počas letných nocí.

Prešívaná podložka o rozmeroch 90 x 200 cm plnená mykaným dutým vláknom zvyšuje výhrevnosť prikrývky a dopraje vám mäkkosť, pohodlie a luxusný oddych.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno, Polyesterové vločky
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno, polyesterové vločky

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz