/    /    /    /  

Batex Ložní souprava z vlněného včesu jednostranná, 112 3 části

Značka:
Množství: 3 části
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Ložní sety
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
4100
ks
Bez DPH 3388 Kč

Batex Ložní souprava z vlněného včesu jednostranná, 112 3 části

Jednostranná ložní souprava z vlněného včesu od firmy Batex je z jedné strany tvořena 100% vlnou vtkanou do vlněného včesu a z druhé strany je potažena přírodní bavlnou utkanou do damaškového vzoru. Sada obsahuje vlněnou deku o rozměrech 140 x 200 cm, vlněnou podložku 90 x 200 cm a polštář 70 x 55 cm.

Ovčí vlna propůjčuje ložní soupravě vynikající vlastnosti. Má totiž výborné termoregulační schopnosti. V zimě hřeje, v létě chladí a navíc je dokonale prodyšná, takže nehrozí žádné nepříjemné zpocení a zapaření pokožky. Každé jednotlivé vlákno vlny je navíc obaleno lanolinem, ovčím tukem, jenž vyživuje pokožku.

Jednostranná ložní sada má z jedné strany vlněnou vrstvu a z druhé je potažena luxusní tkaninou z bavlněného damašku. Kdyby vám bylo pod ovčí vlnou v létě přece jen moc horko, můžete přikrývku či polštář jednoduše otočit a ochladit se její bavlněnou stranou. Ložní sada má také velkou trvanlivost. Při správné péči vám může vydržet až desítky let.

Soupravu nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění přikrývky, polštáře i podložky lze odstranit ručně ve vlažné vodě do 30 °C s přídavkem pracího prostředku obsahujícího lanolin.  Při větším znečištění je vhodné odborné ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ložní souprava z vlněného včesu jednostranná, 112 3 části

Jednostranná posteľná súprava z vlneného včesu od firmy Batex je z jednej strany tvorená 100% vlnou votkanou do vlneného včesu a z druhej strany je potiahnutá prírodnou bavlnou utkanou do damaškového vzoru. Sada obsahuje vlnenú deku o rozmeroch 140 x 200 cm, vlnená podložka 90 x 200 cm a vankúš 70 x 55 cm.

Ovčia vlna prepožičiava posteľnej súprave vynikajúce vlastnosti. Má totiž výborné termoregulačné schopnosti. V zime hreje, v lete chladí a navyše je dokonale priedušná, takže nehrozí žiadne nepríjemné spotenie a zaparenie pokožky. Každé jednotlivé vlákno je navyše obalené lanolínom, ovčím tukom, ktorý vyživuje pokožku.

Jednostranná posteľná sada má z jednej strany vlnenú vrstvu a z druhej je potiahnutá luxusnou tkaninou z bavlneného damašku. Keby vám bolo pod ovčou vlnou v lete predsa len moc horúco, môžete prikrývku či vankúš jednoducho otočiť a ochladiť sa bavlnenou stranou. Posteľná sada má tiež veľkú trvanlivosť. Pri správnej starostlivosti vám môže vydržať až desiatky rokov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Damašek
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz