/    /    /    /  

Batex Ložní souprava z vlněného včesu oboustranná, 111 3 části

Značka:
Množství: 3 části
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Ložní sety
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
5220
ks
Bez DPH 4314 Kč

Batex Ložní souprava z vlněného včesu oboustranná, 111 3 části

Oboustranná ložní souprava z vlněného včesu od firmy Batex je z obou stran tvořena 100% vlnou, vetkanou do vlněného včesu. Sada obsahuje vlněnou deku o rozměrech 140 x 200 cm, vlněnou podložku 90 x 200 cm a polštář 70 x 55 cm.

Ovčí vlna propůjčuje ložní soupravě vynikající vlastnosti. Má totiž výborné termoregulační schopnosti. V zimě chladí, v létě hřeje a navíc je dokonale prodyšná, takže nehrozí žádné nepříjemné zpocení a zapaření pokožky. Každé jednotlivé vlákno vlny je navíc obaleno lanolinem, ovčím tukem, jenž vyživuje pokožku.

Oboustranná ložní sada má také velkou trvanlivost. Při správné péči vám může vydržet až desítky let. Navíc ovčí vlna, kterou firma Batex používá pro výrobu svých produktů, je odebírána od drobných chovatelů ovcí v Beskydech. Koupí těchto produktů tak podpoříte také lokální malochovatele.

Soupravu nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění přikrývky, polštáře i podložky lze odstranit ručně ve vlažné vodě do 30 °C s přídavkem pracího prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění je vhodné odborné ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ložní souprava z vlněného včesu oboustranná, 111 3 části

Obojstranná posteľná súprava z vlneného včesu od firmy Batex je z oboch strán tvorená 100% vlnou, votkanou do vlneného včesu. Sada obsahuje vlnenú deku o rozmeroch 140 x 200 cm, vlnenú podložku 90 x 200 cm a vankúš 70 x 55 cm.

Ovčia vlna prepožičiava posteľnej súprave vynikajúce vlastnosti. Má totiž výborné termoregulačné schopnosti. V zime chladí, v lete hreje a navyše je dokonale priedušná, takže nehrozí žiadne nepríjemné spotenie a zaparenie pokožky. Každé jednotlivé vlákno vlny je navyše obalené lanolínom, ovčím tukom, ktorý vyživuje pokožku.

Obojstranná posteľná sada má tiež veľkú trvanlivosť. Pri správnej starostlivosti vám môže vydržať až desiatky rokov. Navyše ovčia vlna, ktorú firma Batex používa pre výrobu svojich produktov, je odoberaná od drobných chovateľov oviec v Beskydách. Kúpou týchto produktov tak podporíte lokálnych drobnochovateľov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz