/    /    /    /  

LadyCup Lubrikační gel Lady Lube 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Lubrikanty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
105
ks
Bez DPH 87 Kč

LadyCup Lubrikační gel Lady Lube 50 ml

Lubrikační gel Lady Lube LadyCup je velmi kvalitní produkt, který zajišťuje excelentní lubrikaci při milostných hrátkách. Složení gelu garantuje optimální klouzavost, a eliminuje tak nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lubrikační efekt vydrží velmi dlouho a není potřeba gel nanášet během milování opakovaně. Gel je kompatibilní s kondomy a je ideální k použití v kombinaci s různými erotickými hračkami. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku a sliznici. Vzhledem k tomu, že je bez vůně, nepůsobí při milování nijak rušivě a naopak zkvalitňuje milostný prožitek. Kromě dlouhotrvajících lubrikačních vlastností gel navíc obnovuje přirozené pH, takže je mimořádně přátelský k pokožce i sliznici.

Používejte gel zejména při problémech s vaginální suchostí a v kombinaci s erotickými pomůckami. Lubrikační gel zaručí vyšší komfort při milování a kvalitnější intimní prožitky obou partnerů. Gel je vhodné použít nejen při milostných hrátkách, ale i pro snadnější zavedení menstruačního kalíšku.

Použití: Vytlačte přiměřené množství gelu z lahvičky a naneste na kondom nebo erotickou pomůcku, případně rovnou na pokožku intimních partií.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Lactate, Sodium Benzoate, Panthenol, Lactic Acid
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Jaguara, s.r.o.
Truhlářská 1108/3
110 00 Praha 1
Česká republika
tel: +420 724 086 237
www.ladycup.eu