/    /    /    /  

BIOglide Lubrikační gel, natural 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 40 ml / 129 Kč
Kategorie: Lubrikanty
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

BIOglide Lubrikační gel, natural 150 ml

100% přírodní lubrikační gel BIOglide je velmi kvalitní lékárenský produkt, který zajišťuje excelentní lubrikaci při milostných hrátkách. Rostlinný glycerin garantuje optimální klouzavost, a eliminuje tak nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lubrikační efekt vydrží velmi dlouho a není potřeba gel nanášet během milování opakovaně. Gel je kompatibilní s kondomy a je ideální k použití v kombinaci s různými erotickými hračkami. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku a sliznici. Vzhledem k tomu, že je bez vůně, nepůsobí při milování nijak rušivě a naopak zkvalitňuje milostný prožitek. Je vhodný také pro orální a anální sex. Kromě dlouhotrvajících lubrikačních vlastností gel navíc obnovuje přirozené pH, takže je mimořádně přátelský k pokožce i sliznici. Zajišťuje pokožce hydrataci a dlouhodobě ji zvlhčuje.

Lubrikační gel neobsahuje parabeny, oleje, silikony ani látky na bázi ropy. Je 100% bez syntetických barviv a umělých konzervantů. Je rozpustný ve vodě, nelepí a nezanechává skvrny, jde snadno smýt.

Používejte gel zejména při problémech s vaginální suchostí, v kombinaci s erotickými pomůckami a také vždy při análním sexu. Zaručí vyšší komfort při milování a kvalitnější intimní prožitky obou partnerů.

Použití: Vytlačte přiměřené množství gelu z tuby a naneste na kondom nebo erotickou pomůcku, případně rovnou na pokožku intimních partií.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Sodium Lactate, Xanthan Gum
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový