/    /    /    /  

Naturalis Lucuma 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Superpotraviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
119
ks
Bez DPH 103 Kč

Naturalis Lucuma 100 g

Lucuma Naturalis je prášek z plodů lucumy pocházejícího z Peru. Toto exotické ovoce obsahuje velké množství beta-karotenu, vitaminu B3, draslíku, hořčíku či vápníku a je také bohaté na vlákninu. Jeho jedinečná sladká chuť připomínající javorový sirup z něj dělá zdravé sladidlo, které má nízký glykemický index a výborně se hodí k dochucování kaší, cereálií, ale i koktejlů, dezertů a moučníků.

Prášek se získává drcením sušených plodů lucumy a obsahuje kromě mnohých výživných látek také značné množství antioxidantů, a chrání tak buňky těla před předčasným stárnutím. Zároveň podporuje správnou činnost imunitního a nervového systému. Látky obsažené v dužině lucumy se také podílejí na snižování zvýšené hladiny cholesterolu, cukru v krvi i vysokého tlaku.

Lucuma je také vhodným doplňkem při redukci tělesné hmotnosti, jelikož působí detoxikačně, zbavuje tělo veškerých škodlivin a zrychluje metabolismus. Lucuma má díky obsahu vitaminu B3 či zinku také příznivý vliv na stav pokožky a pomáhá zlepšovat stav při ekzémech i dalších kožních onemocněních.

Dávkování: Dospělí užívají 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku pak mohou užívat 1 lžičku 1krát denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku.

Naturalis Lucuma 100 g

Lucuma Naturalis je prášok z plodov lucuma pochádzajúcich z Peru. Toto exotické ovocie obsahuje veľké množstvo beta-karoténu, vitamínu B3, draslíka, horčíka či vápnika a je tiež bohaté na vlákninu. Jeho jedinečná sladká chuť pripomínajúca javorový sirup z neho robí zdravé sladidlo, ktoré má nízky glykemický index a výborne sa hodí na dochucovanie kaší, cereálií, ale aj koktailov, dezertov a múčnikov.

Prášok sa získava drvením sušených plodov lucuma a obsahuje okrem mnohých výživných látok tiež značné množstvo antioxidantov a chráni tak bunky tela pred predčasným starnutím. Zároveň podporuje správnu činnosť imunitného a nervového systému. Látky obsiahnuté v dužine lucuma sa tiež podieľajú na znižovaní zvýšenej hladiny cholesterolu, cukru v krvi i vysokého tlaku.

Lucuma je tiež vhodným doplnkom pri redukcii telesnej hmotnosti, pretože pôsobí detoxikačne, zbavuje telo všetkých škodlivín a zrýchľuje metabolizmus. Lucuma má vďaka obsahu vitamínu B3 či zinku tiež priaznivý vplyv na stav pokožky a pomáha zlepšovať stav pri ekzémoch i ďalších kožných ochoreniach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika