/    /    /    /  

Caribbean Sun Lufa oválná, SLL 397

Značka:
Množství: 1 ks, 14 cm
Kategorie: Mořské houby, Dárky pro muže, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Caribbean Sun Lufa oválná, SLL 397

Caribbean Sun Lufa oválná je báječným pomocníkem při dokonalé očistě těla. Spolu s jakýmkoliv přírodním mýdlem či sprchovým gelem důkladně čistí pokožku a zanechává ji perfektně čistou. Díky své struktuře zároveň napomáhá odstranit odumřelé kožní buňky a zjemňuje povrch pokožky. Je vhodná i na citlivou pokožku či kůži náchylnou k podráždění.

Lufa je čistě přírodní produkt, který neprochází žádnými dodatečnými úpravami a ponechává si svou přirozenou béžovou barvu. Její vlastnosti oceníte nejen při každodenní koupeli a sprchování, ale můžete ji využít také pro pravidelné masáže či do sauny. Pravidelné používání napomáhá vyplavování toxinů z těla a brání nadměrnému zadržování vody.

Lufa má skvělé mikromasážní účinky, působí mírně antibakteriálně a podporuje lokální prokrvení. Díky tomu optimalizuje metabolismus kožních buněk, zvyšuje vylučování škodlivých látek z těla a působí příznivě na celý lidský organismus. Kvalitní egyptská lufa se vyznačuje dlouhou životností a snadno se udržuje dokonale čistá pomocí speciálních solí.

Tip: Pro pravidelnou údržbu požívejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lufa
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Aris Trust s.r.o.
U Špýcharu 31
391 56 Tábor
Česká republika
www.morskahouba.cz