/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Lunette

Značka Lunette

V roce 2004 si Heli Kurjanen koupila ve Finsku menstruační kalíšek. Byla jím nadšená, ale zároveň při používání objevila maličkosti, které jí nevyhovovaly. Rozhodla se proto navrhnout vlastní design menstruačního kalíšku. Tak vznikl Lunette, který se už v roce 2005 začal prodávat ve Finsku a dnes je možné ho koupit v mnoha státech Evropy, v USA, Austrálii a na Novém Zélandu.

Má užší rozměr (vhodný i pro mladé dívky), zcela hladký povrch - tím je snadnější údržba a je pružnější než ostatní typy. Dá vám pocit svobody, ať jste kdekoliv. Má zcela jednoduché použití, snadno se aplikuje a usnadní vám život během menstruace. Menstruační kalíšek Lunette je hypoalergení a ekologický, vydrží až 10 let. Vybrat si můžete ze dvou velikostí a různých barev.

Řazení: Certifikát:
735
Barevný menstruační kalíšek Lunette v menší velikosti 1 je pohodlnou ochranou během menstruace pro mladé dívky a ženy se slabým či středně silným kr
Lunette Menstruační kalíšek model 1 (menší), čirý 1 ks
720
Čirý menstruační kalíšek Lunette v menší velikosti 1 je pohodlnou ochranou během menstruace pro mladé dívky a ženy se slabým či středně silným krvác
735
Barevný menstruační kalíšek Lunette ve větší velikosti 2 je pohodlnou ochranou během menstruace pro zralé ženy se silnějším krvácením.
720
Čirý menstruační kalíšek Lunette ve větší velikosti 2 je pohodlnou ochranou během menstruace pro zralé ženy se silnějším krvácením.
735
Barevný menstruační kalíšek Lunette ve větší velikosti 2 je pohodlnou ochranou během menstruace pro zralé ženy se silnějším krvácením.
150 ml
291
Mycí gel s vyváženým pH, bez umělých barviv a konzervantů je speciálně určený pro čištění a dezinfekci menstruačního kalíšku.
1-6 z 6první