/    /    /  

Redecker Lžíce na boty z bukového dřeva 11 cm

380011 Shoehorn

Značka:
Množství: 11 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní péče o boty
Produktová řada: Redecker Obuv
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 115 Kč

Redecker Lžíce na boty z bukového dřeva 11 cm

Lžíce na boty z bukového dřeva Redecker vám usnadní obouvání a zároveň ji díky praktické velikosti můžete mít neustále po ruce i na cestách. Olejované bukové dřevo je příjemné na pohled i na omak, se lžící se vám tak bude krásně pracovat a rozhodně bude i ozdobou vaší kabelky nebo tašky. 

Lžíci na boty můžete mít díky kompaktní velikosti neustále s sebou a určitě ji využijí i vaše ratolesti, pro které nebude příliš velká. Každá lžíce je ručně vyrobena z olejovaného bukového dřeva, příjemně se používá a díky kvalitnímu materiálu vám bude poctivě sloužit léta.

Redecker Lžíce na boty z bukového dřeva 11 cm

Lyžica na topánky z bukového dreva Redecker vám uľahčí obúvanie a zároveň ju vďaka praktickej veľkosti môžete mať neustále po ruke aj na cestách. Olejované bukové drevo je príjemné na pohľad aj na omak, s lyžicou sa vám tak bude krásne pracovať a rozhodne bude aj ozdobou vašej kabelky alebo tašky.

Lyžicu na topánky môžete mať vďaka kompaktnej veľkosti neustále so sebou a určite ju využijú aj vaše ratolesti, pre ktoré nebude príliš veľká. Každá lyžica je ručne vyrobená z olejovaného bukového dreva, príjemne sa používa a vďaka kvalitnému materiálu vám bude poctivo slúžiť roky. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo olejované, Kožený řemínek
i
i

produktové řady: Redecker Obuv

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de