/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Značka:
Množství: 100 g, prášek
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 120 kapslí, 60 g / 390 Kč
Kategorie: Hormony a ledviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
390
ks
Bez DPH 339 Kč

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Prášek z kořene Maca Nástroje Zdraví je bohatý na vysoký obsah vitaminů, esenciálních aminokyselin a minerálů. Ty stabilizují rovnováhu organismu, podporují sekreci enzymů a hormonů, díky čemuž působí pozitivně na reprodukční systém.

Rostlinu Maca využívali pro její léčivé vlastnosti již starověcí Inkové. Maca totiž pozitivně ovlivňuje psychickou i fyzickou výkonnost a chrání celý organismus před civilizačními chorobami i před známkami předčasného stárnutí. Díky obsahu esenciálních kyselin podporuje Maca hormonální rovnováhu, zvyšuje sexuální apetit a pomáhá řešit lehké případy neplodnosti.

Kromě hormonální rovnováhy posilují obsažené látky imunitu, pomáhají zmírnit únavu a lépe se vyrovnat se stresovými situacemi. Maca také působí jako vhodný doplněk při léčbě akné, osteoporózy i menopauzy.

Dávkování: 1/2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Užívejte nejlépe dvakrát denně.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Prášok z koreňa Maca Nástroje Zdravia je bohatý na vysoký obsah vitamínov, esenciálnych aminokyselín a minerálov. Tie stabilizujú rovnováhu organizmu, podporujú sekréciu enzýmov a hormónov, vďaka čomu pôsobia pozitívne na reprodukčný systém.

Rastlinu Maca využívali pre jej liečivé vlastnosti už starovekí Inkovia. Maca totiž pozitívne ovplyvňuje psychickú aj fyzickú výkonnosť a chráni celý organizmus pred civilizačnými chorobami, a tým aj pred známkami predčasného starnutia. Vďaka obsahu esenciálnych kyselín Maca podporuje hormonálnu rovnováhu, zvyšuje sexuálny apetít a pomáha riešiť ľahké prípady neplodnosti.

Okrem hormonálnej rovnováhy obsiahnuté látky posilňujú imunitu, pomáhajú zmierniť únavu a lepšie sa vyrovnať so stresovými situáciami. Okrem toho priaznivo pôsobí ako vhodný doplnok pri liečbe akné, osteoporózy a menopauzy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Pomáhá sušená Maca proti únavě a vyčerpání?

O rostlince Maca jsem četla samá pozitiva. Posiluje paměť, působí proti vyčerpání, zlepšuje náladu,... až si ...

Vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených maca kořenů
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz