/    /    /    /  

Naturalis Maca Root 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Certifikáty: BIO, USDA ORGANIC, KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 199 Kč

Naturalis Maca Root 100 g

Maca Root Naturalis je prášek ze sušeného kořene rostliny maca a je plný vitaminů A, C, E a skupiny B, minerálů především draslíku, hořčíku a vápníku, či esenciálních aminokyselin. Již starověcí Inkové užívali tuto superpotravinu, která chutná lehce do karamelova, pro mnohé příznivé účinky na lidský organismus. Hodí se do kaší, jogurtu, ale třeba i smoothie nebo při přípravě dezertů.

Maca prášek pomáhá prohřívat organismus a posilovat imunitní systém a psychickou i fyzickou výkonnost.  Zároveň působí proti duševní vyčerpanosti, neurózám, stresu či nespavosti. Maca si v průběhu věků vydobyla přezdívku peruánský ženšen, a to díky tomu, že přispívá ke stimulaci sexuálních funkcí u mužů i žen. Je také vhodným doplňkem při nepravidelné menstruaci nebo menopauze a přispívá k harmonizaci hormonálního systému, čímž se podílí i na odstraňování akné a dalších projevů problematické pleti.

Dávkování: Užívejte 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžičku 1-2krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let.

Naturalis Maca Root 100 g

Maca Root Naturalis je prášok zo sušeného koreňa rastliny maca a je plný vitamínov A, C, E a skupiny B, minerálov, predovšetkým draslíka, horčíka a vápnika, či esenciálnych aminokyselín. starovekí Inkovia užívali túto superpotravinu, ktorá chutí ľahko do karamelova, pre mnohé priaznivé účinky na ľudský organizmus. Hodí sa do kaší, jogurtu, ale napríklad aj smoothie alebo na prípravu dezertov.

Maca prášok pomáha prehrievať organizmus a posilňovať imunitný systém a psychickú i fyzickú výkonnosť. Zároveň pôsobí proti duševnej vyčerpanosti, neurózam, stresu či nespavosti. Maca si v priebehu vekov vydobyla prezývku peruánsky ženšen, a to vďaka tomu, že prispieva k stimulácii sexuálnych funkcií u mužov i žien. Je tiež vhodným doplnkom pri nepravidelnej menštruácii alebo menopauze a prispieva k harmonizácii hormonálneho systému, čím sa podieľa aj na odstraňovaní akné a ďalších prejavov problematickej pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených maca kořenů
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika