/    /    /    /  

Naturalis Maca Root 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Certifikáty: BIO, USDA ORGANIC, KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 199 Kč

Naturalis Maca Root 100 g

Maca Root Naturalis je prášek ze sušeného kořene rostliny maca a je plný vitaminů A, C, E a skupiny B, minerálů především draslíku, hořčíku a vápníku, či esenciálních aminokyselin. Již starověcí Inkové užívali tuto superpotravinu, která chutná lehce do karamelova, pro mnohé příznivé účinky na lidský organismus. Hodí se do kaší, jogurtu, ale třeba i smoothie nebo při přípravě dezertů.

Maca prášek pomáhá prohřívat organismus a posilovat imunitní systém a psychickou i fyzickou výkonnost.  Zároveň působí proti duševní vyčerpanosti, neurózám, stresu či nespavosti. Maca si v průběhu věků vydobyla přezdívku peruánský ženšen, a to díky tomu, že přispívá ke stimulaci sexuálních funkcí u mužů i žen. Je také vhodným doplňkem při nepravidelné menstruaci nebo menopauze a přispívá k harmonizaci hormonálního systému, čímž se podílí i na odstraňování akné a dalších projevů problematické pleti.

Dávkování: Užívejte 1-2 zarovnané čajové lžičky prášku 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžičku 1-2krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených maca kořenů
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika