/    /    /    /  

Maitake, extrakt 80 tablet

Značka:
Množství: 80 tablet
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
358
ks
Bez DPH 311 Kč

Maitake, extrakt 80 tablet

Extrakt z japonské houby maitake se v tradiční čínské medicíně používá převážně pro zvýšení imunity a celkové posílení organismu. Je bohatá na minerály, vitaminy B2, D2, niacin a betaglukan. Pomáhá v obdobích zvýšené fyzické i psychické zátěže. Je výborná jako podpora při mírných stavech deprese.

Má hypoglykemický účinek, což jistě ocení zejména lidé s vysokou hladinou cukru v krvi a diabetici. Houba má schopnost regulovat krevní tlak, hladinu glukózy, inzulínu, hladinu cholesterolu a je také velmi nápomocná při redukci váhy. Posiluje činnost jater, a podporuje tak jejich detoxikační funkci a urychluje odplavování škodlivých látek z těla. Čistí také trávicí ústrojí a upravuje jeho činnost.

V Japonsku se dokonce blahodárných regeneračních účinků houby maitake využívá jako podpůrného prostředku při léčbě rakoviny. Je výborná také  při rekonvalescenci po chemoterapii a zotavování se z dalších těžkých nemocí. Zlepšuje krvetvorbu a posiluje celý kardiovaskulární systém. 

Dávkování: Užívejte jednu tabletu třikrát denně.

Maitake, extrakt 80 tablet

Extrakt z japonskej huby maitake sa v tradičnej čínskej medicíne používa prevažne pre zvýšenie imunity a celkové posilnenie organizmu. Je bohatá na minerály, vitamíny B2, D2, niacín a betaglukán. Pomáha v obdobiach zvýšenej fyzickej i psychickej záťaže. Je výborná ako podpora pri miernych stavoch depresie.

hypoglykemický účinok, čo iste ocenia najmä ľudia s vysokou hladinou cukru v krvi a diabetici. Huba má schopnosť regulovať krvný tlak, hladinu glukózy, inzulínu, hladinu cholesterolu a je tiež veľmi nápomocná pri redukcii váhy. Posilňuje činnosť pečene, a podporuje tak jej detoxikačnú funkciu a urýchľuje odplavovanie škodlivých látok z tela. Čistí tiež tráviace ústrojenstvo a upravuje jeho činnosť.

V Japonsku sa dokonca blahodarných regeneračných účinkov huby maitake využíva ako podporného prostriedku pri liečbe rakoviny. Je výborná tiež pri rekonvalescencii po chemoterapii a zotavovaní sa z ďalších ťažkých chorôb. Zlepšuje krvotvorbu a posilňuje celý kardiovaskulárny systém.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z houby maitake, Kyselina askorbová - vitamin C, Stearan vápenatý, Bramborový škrob, Sorbit
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru, žaludeční problémy
specifická označení: tradiční ruská medicína