/    /    /    /  

Saloos Majoránka 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
106
ks
Bez DPH 88 Kč

Saloos Majoránka 5 ml

Saloos Majoránka je éterický olej s příjemnou uklidňující vůní, který při použití v aromalampě krásně provoní váš domov a zneutralizuje nepříjemné pachy. Majoránka účinkuje na psychické i fyzické aspekty lidského organismu a je velice oblíbená.

Éterický olej z majoránky působí příznivě při zvýšeném tělesném i duševním vypětí a je vhodná také pro období nadměrného stresu. Pomáhá zklidnit nervy a podporuje uvolnění těla i mysli. Má blahodárný vliv také při úzkostech, nervozitě, špatné náladě a depresivních stavech.

Majoránka je skvělý přípravek na bolesti hlavy, od kterých dlouhodobě ulevuje a díky harmonizačnímu efektu na psychiku jim pomáhá také předcházet. Je často využívána při onemocněních dýchacího traktu, zejména pak astmatu. Snižuje krevní tlak a podporuje správnou funkci trávicího systému.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Majoránka 5 ml

Saloos Majorán je éterický olej s príjemnou upokojujúcou vôňou, ktorý pri použití v aromalampe krásne prevonia váš domov a zneutralizuje nepríjemné pachy. Majorán účinkuje na psychické aj fyzické aspekty ľudského organizmu a je veľmi obľúbený.

Éterický olej majorán pôsobí priaznivo pri zvýšenom telesnom aj duševnom vypätí a je vhodný aj pre obdobie nadmerného stresu. Pomáha upokojiť nervy a podporuje uvoľnenie tela aj mysle. Má blahodarný vplyv tiež pri úzkostiach, nervozite, zlej nálade a depresívnych stavoch.

Majorán je skvelý prípravok na bolesti hlavy, od ktorých dlhodobo uľavuje a vďaka harmonizačnému efektu na psychiku im pomáha tiež predchádzať. Je často využívaný pri ochoreniach dýchacieho traktu, najmä potom astmy. Znižuje krvný tlak a podporuje správnu funkciu tráviaceho systému.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné