/    /    /    /  

Nobilis Tilia Majoránka 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 10 ml / 209 Kč
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
134
ks
Bez DPH 111 Kč

Nobilis Tilia Majoránka 5 ml

Nobilis Tilia Majoránka je čistá rostlinná silice vyráběna v lékopisné kvalitě bez jakýchkoliv přidaných syntetických ingrediencí tak, aby byl její prospěšný efekt pro lidský organismus maximální. Vůně éterického oleje z majoránky je velmi aromatická s kořeněnými tóny a mírným dřevitým nádechem,

Majoránka má významný vliv na nervový systém a pomáhá při širokém spektru obtíží spjatým s touto oblastí. Má příznivý efekt na harmonizaci duševního stavu a je prospěšný při mnoha psychosomatických onemocněních, jako jsou chronické bolesti hlavy a zad, únavový syndrom či nevolnost.

Majoránkový olej zlepšuje chuť k jídlu, tonizuje oběhový systém a působí protizánětlivě. Reguluje hormonální poruchy, poruchy sexuality a předčasnou aktivaci hormonální osy. Zároveň pomáhá pročišťovat dýchací cesty a působí preventivně proti nadměrným svalovým stahům.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné