/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Makadamiový olej, bio 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Makadamiový olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
214
ks
Bez DPH 186 Kč

Nobilis Tilia Makadamiový olej, bio 200 ml

Bio makadamiový olej Nobilis Tilia se získává lisováním za studena, díky čemuž si zachovává množství živin a vitaminů důležitých pro lidskou pokožku i organismus. Olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin, pokožku aktivně regeneruje a chrání před dehydratací.

Makadamiový olej je z rostlinných olejů nejvíce podobný lidskému kožnímu mazu, intenzivně pečuje o pokožku celého těla a dodává jí potřebné živiny. Je tak mimořádně vhodný pro ošetření suché popraskané pokožky, například na loktech a kolenou. Olej podporuje hydrataci a regeneraci pleti. Chrání pokožku před známkami předčasného stárnutí.

Vzhledem k vysokému podílu nenasycených mastných kyselin a vitaminu E je olej vhodný i pro vnitřní užití. Napomáhá stabilizovat hladinu cholesterolu v krvi, podporuje zdraví kardiovaskulárního systému a současně chrání tělo před negativními vlivy stresu a jiných civilizačních chorob.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Dávkování: Při vnitřním užití konzumujte 1 čajovou lžičku oleje 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů.

Nobilis Tilia Makadamiový olej, bio 200 ml

Bio makadamiový olej Nobilis Tilia sa získava lisovaním za studena, vďaka čomu si zachováva množstvo živín a vitamínov dôležitých pre ľudskú pokožku i organizmus. Olej bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín pokožku aktívne regeneruje a chráni pred dehydratáciou.

Makadamiový olej z rastlinných olejov najviac podobný ľudskému kožnému mazu, sa intenzívne stará o pokožku celého tela a dodáva jej potrebné živiny. Je tak  mimoriadne vhodný pre ošetrenie suchej popraskanej pokožky, napríklad na lakťoch a kolenách. Olej podporuje hydratáciu a regeneráciu pleti. Chráni pokožku pred známkami predčasného starnutia.

Vzhľadom k vysokému podielu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E je olej vhodný aj pre vnútorné užitie. Napomáha stabilizovať hladinu cholesterolu v krvi, podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému a súčasne chráni telo pred negatívnymi vplyvmi stresu a iných civilizačných chorôb.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Macadamia Ternifolia Nut Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz