/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Makový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Makový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
209
ks
Bez DPH 182 Kč

Nobilis Tilia Makový olej 100 ml

Za studena lisovaný makový olej Nobilis Tilia vyživuje a chrání pokožku celého těla díky vysokému podílu nenasycených mastných kyselin. Olej tak pečuje o citlivou pleť náchylnou k častému podráždění, alergiím a ekzémům. Podobně jako lněný olej i makový olej pleť zjemňuje, vyživuje do hloubky a chrání ji před dehydratací.

Makový olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminu E, silného antioxidantu. Pokožku tak aktivně regeneruje, napomáhá rychlému hojení a zároveň chrání pleť před opětovným poškozením i ztrátou elasticity. Vitamin E pleť chrání před rozšířením zánětů, hojí nedokonalosti a eliminuje projevy předčasného stárnutí.

Jemné makové aroma působí pozitivně i na psychiku, uklidňuje, mírní bolesti hlavy a snižuje negativní dopady stresu. Makový olej je tak vhodný jako masážní olej pro celé tělo, kdy pečuje o pokožku a zároveň také harmonizuje a zklidňuje psychiku.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Makový olej můžete smíchat s dalšími pečujícími a esenciálními oleji a vytvořit si tak masážní olej podle vlastních preferencí.

Nobilis Tilia Makový olej 100 ml

Za studena lisovaný makový olej Nobilis Tilia vyživuje a chráni pokožku celého tela vďaka vysokému podielu nenasýtených mastných kyselín. Olej sa tak stará o citlivú pleť náchylnú na časté podráždenie, alergie a ekzémy. Podobne ako ľanový olej, i makový olej pleť zjemňuje, vyživuje do hĺbky a chráni ju pred dehydratáciou.

Makový olej je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E, silného antioxidantu. Pokožku tak aktívne regeneruje, napomáha rýchlemu hojeniu a zároveň chráni pleť pred opätovným poškodením aj stratou elasticity. Vitamín E pleť chráni pred rozšírením zápalov, hojí nedokonalosti a eliminuje prejavy predčasného starnutia.

Jemná maková aróma pôsobí pozitívne i na psychiku, upokojuje, mierni bolesti hlavy a znižuje negatívne dopady stresu. Makový olej je tak vhodný ako masážny olej pre celé telo, kedy sa stará o pokožku a zároveň tiež harmonizuje a upokojuje psychiku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Papaver Somniferum Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz