/    /    /    /  

Herba Medica Mamofit

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Ostatní produkty přírodní lékárny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Mamofit

Doplněk stravy Mamofit Herba Medica je určen pro ženy a příznivě působí na činnost prsních žláz. Obsahuje vyváženou kombinaci bylin, které uklidňují, snižují napětí a normalizují podrážděné stavy prsou.

Bylinný přípravek Mamofit snižuje pocit napětí prsou u žen před a po dobu menstruace, zmírňuje citlivost a zmenšuje podráždění v prsou. Snižuje také riziko vzniku zánětu prsních žláz. Pomáhá i při cystických změnách a při už vzniklých zánětech prsních žláz.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Mamofit

Doplnok stravy Mamofit Herba Medica je určený pre ženy a priaznivo pôsobí na činnosť prsných žliaz. Obsahuje vyváženú kombináciu bylín, ktoré upokojujú, znižujú napätie a normalizujú podráždené stavy pŕs.

Bylinný prípravok Mamofit znižuje pocit napätia prsníkov u žien pred a po dobu menštruácie, zmierňuje citlivosť a zmenšuje podráždenie v prsiach. Znižuje tiež riziko vzniku zápalu prsných žliaz. Pomáha aj pri cystických zmenách a pri vzniknutých zápaloch prsných žliaz.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Jehlice trnitá, Řebříček obecný květ, Přeslička rolní nať, Šanta kočičí nať, Měsíček lékařský květ, Meduňka lékařská list, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz