/    /    /    /  

Nobilis Tilia Mandarinka 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 10 ml / 179 Kč
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
114
ks
Bez DPH 94 Kč

Nobilis Tilia Mandarinka 5 ml

Nobilis Tilia Mandarinka je čistá rostlinná silice pocházející z italských mandarinek, která vás okouzlí svým neodolatelným svěžím aromatem. Jeho intenzivní, avšak zároveň jemná citrusová vůně se sladkými tóny působí jako přírodní antidepresivum a  ihned probudí všechny vaše smysly.

Éterický olej z mandarinky pomáhá uvolňovat psychické napětí a je vhodným přípravkem v období zvýšeného stresu. Účinně rozptyluje příznaky úzkosti, melancholie a smutku, a má příznivý vliv při poruchách spánku. Osvěžuje mysl a pomáhá zvýšit koncentraci.

Mandarinka reguluje funkci zažívacího systému, podporuje jeho činnost a posiluje trávení. Má pozitivní vliv při mnoha trávicích obtížích, jako je například pálení žáhy, žaludeční neuróza či nevolnost. Mandarinkový olej je vhodný také pro starší děti, napomáhá harmonizovat jejich psychiku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz