/    /    /    /  

Saloos Mandarinka červená 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Saloos Mandarinka červená 10 ml

Saloos Mandarinka červená je přírodní rostlinná silice se silným revitalizačním účinkem na psychické i fyzické aspekty organismu. Při použití v aromalampě krásně a dlouhodobě provoní váš domov a dodá mu svěží atmosféru. Vůně červené mandarinky je jiskrně citrusová se sladkými tóny.

Éterický olej z červené mandarinky díky svému výraznému aroma dokonale neutralizuje nepříjemné pachy a zanechává za sebou atmosféru čistoty a svěžesti. Má stimulační efekt na psychiku, pomáhá při chronické únavě, depresích a problémech s koncentrací.

Mandarinka zároveň uvolňuje napětí, ať už svalového nebo nervového původu. Pomáhá regenerovat tělo i mysl a účinně ulevuje od bolestí. Červená mandarinka je velice oblíbená při migrénách a můžete ji také použít do koupelových či masážních olejů.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Mandarinka červená 10 ml

Saloos Mandarínka červená je prírodná rastlinná silica so silným revitalizačným účinkom na psychické aj fyzické aspekty organizmu. Pri použití v aromalampe krásne a dlhodobo prevonia váš domov a dodá mu sviežu atmosféru. Vôňa červenej mandarínky je iskrivo citrusová so sladkými tónmi.

Éterický olej z červenej mandarínky vďaka svojej výraznej aróme dokonale neutralizuje nepríjemné pachy a zanecháva za sebou atmosféru čistoty a sviežosti. stimulačný efekt na psychiku, pomáha pri chronickej únave, depresiách a problémoch s koncentráciou.

Mandarínka zároveň uvoľňuje napätie, či už svalového alebo nervového pôvodu. Pomáha regenerovať telo aj myseľ a účinne uľavuje od bolestí. Červená mandarínka je veľmi obľúbená pri migrénach a môžete ju tiež použiť do kúpeľových či masážnych olejov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz