/    /    /    /  

Medikomed Mandarinka 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
122
ks
Bez DPH 101 Kč

Medikomed Mandarinka 10 ml

Medikomed Mandarinka je velice oblíbený přírodní éterický olej s lahodnou citrusovou vůní se sladkými tóny, jenž dodá vašemu domovu atmosféru harmonie a pozitivní energie. Mandarinka je jeden z nejoblíbenějších esenciálních olejů a lze jej využít i pro provonění dětského pokoje.

Mandarinka má významný efekt na psychiku a pomáhá při nervovém podráždění. Je skvělým pomocníkem při nespavosti a přináší celkové uklidnění. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a je velice univerzální, můžete ji používat samostatně či v kombinacích.

Éterický olej z mandarinky má blahodárný efekt také na pokožku a masáže s mandarinkovým olejem účinně předcházejí vzniku strijí. Mandarinka zároveň ulevuje při bolestech hlavy a migrénách a je používána také při revmatizmu a onemocněních pohybového aparátu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti