/    /    /    /  

Saloos Mandarinka 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
74
ks
Bez DPH 61 Kč

Saloos Mandarinka 10 ml

Saloos Mandarinka je velice oblíbenou přírodní rostlinnou silicí s osvěžující citrusovou vůní s lehce sladkými tóny, která dodá vaší domácnosti příjemnou atmosféru čistoty a svěžesti. Skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a pročišťuje vzduch.

Mandarinka má významný efekt na psychiku, kdy pomáhá při fyzickém i duševním vyčerpání a mobilizuje energetické zásoby organismu. Má silné revitalizační účinky na tělo i mysl a pomáhá při chronické únavě, zvýšeném stresu či problémech se sníženou koncentrací.

Éterický olej z mandarinky pomáhá uvolnit svalové napětí a je velmi oblíbenou přísadou do koupelových a masážních olejů. Kromě toho je mandarinka bohatá na vitaminy a antioxidanty, které chrání proti volným radikálům a celkově posilují organismus.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Mandarinka 10 ml

Saloos Mandarínka je veľmi obľúbenou prírodnou rastlinnú silicou s osviežujúcou citrusovou vôňou s ľahko sladkými tónmi, ktorá dodá vašej domácnosti príjemnú atmosféru čistoty a sviežosti. Skvele neutralizuje všetky nepríjemné pachy a prečisťuje vzduch.

Mandarínka má významný efekt na psychiku, kedy pomáha pri fyzickom aj duševnom vyčerpaní a mobilizuje energetické zásoby organizmu. Má silné revitalizačné účinky na telo i myseľ a pomáha pri chronickej únave, zvýšenom strese či problémoch so zníženou koncentráciou.

Éterický olej z mandarínky pomáha uvoľniť svalové napätie a je veľmi obľúbenou prísadou do kúpeľových a masážnych olejov. Okrem toho je mandarínka bohatá na vitamíny a antioxidanty, ktoré chránia proti voľným radikálom a celkovo posilňujú organizmus.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz