/    /    /    /  

Saloos Mandarinka zelená 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
77
ks
Bez DPH 64 Kč

Saloos Mandarinka zelená 5 ml

Saloos Mandarinka zelená je přírodní rostlinná silice ze zelené mandarinky s významným osvěžujícím účinkem, jenž působí na tělo i mysl. Vůně zelené mandarinky je na rozdíl od červené mnohem jiskrnější a obsahuje také jemné kyselé a bylinné tóny. 

Olej ze zelené mandarinky skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní váš domov. Má významný protikřečový účinek a uvolňuje svalové stahy. Díky tomu je vhodný také k masážím či do koupele a oceníte jej zejména po náročnější fyzické aktivitě.

Éterický olej ze zelené mandarinky působí preventivně proti vzniku strií a podporuje přirozenou regenerační schopnost kůže. Má vliv také na psychiku a je často využíván coby přírodní antidepresivum. Mandarinka mimojiné podporuje trávicí systém a pomáhá při nechutenství a nevolnosti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Mandarinka zelená 5 ml

Saloos Mandarínka zelená je prírodná rastlinná silica zo zelenej mandarínky s významným osviežujúcim účinkom, ktorý pôsobí na telo i myseľ. Vôňa zelenej mandarínky je na rozdiel od červenej oveľa iskrivejšia a obsahuje tiež jemné kyslé a bylinné tóny.

Olej zo zelenej mandarínky skvele neutralizuje nepríjemné pachy a na dlhú dobu prevonia váš domov. Má významný protikŕčový účinok a uvoľňuje svalové sťahy. Vďaka tomu je vhodný aj na masáže či do kúpeľa a oceníte ho najmä po náročnejšej fyzickej aktivite.

Éterický olej zo zelenej mandarínky pôsobí preventívne proti vzniku strií a podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť kože. Má vplyv aj na psychiku a je často využívaný čoby prírodné antidepresívum. Mandarínka mimo iné podporuje tráviaci systém a pomáha pri nechutenstve a nevoľnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz