/    /    /    /  

Nobilis Tilia Mandlový olej, jemný 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mandlový olej, Oleje pro miminka, Dětské oleje, Dárky pro děti
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 5 hlasů
Cena
184
ks
Bez DPH 160 Kč

Nobilis Tilia Mandlový olej, jemný 200 ml

Jemný mandlový olej Nobilis Tilia v lékopisné kvalitě má výborné zklidňující a regenerační vlastnosti díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Pečuje nejen o citlivou dětskou pokožku, vyživuje ji a chrání před podrážděním, opruzením i svěděním. Zároveň je pleť ochráněna před opětovným poškozením i před nepříznivým působením vnějších vlivů.

Čištěný mandlový olej pečuje o dětskou pokožku, ale i o suchou citlivou pleť náchylnou k podráždění díky složení bohatému na vitamin E, nenasycené mastné kyseliny a také kyselinu linolovou. Tato jedinečná kombinace výživných látek dodává pokožce potřebné živiny a zároveň ji chrání před podrážděním i negativními účinky vnějších vlivů a i před známkami předčasného stárnutí.

Mandlový olej je velice dobře snášen i tou nejcitlivější pletí, má pozitivní vliv na akné, ekzém, lupénku i jiná kožní onemocnění. Hojí podrážděnou spálenou pleť a mírní začervenání a svědění. Olej poškozenou pleť aktivně regeneruje, posiluje a chrání jí před opětovným podrážděním či poškozením. Olej lze použít při každodenní péči o pleť obličeje, ale také jako masážní olej na celé tělo.

Vysoká kvalita

Mandlový olej Nobilis Tilia je velice kvalitním produktem, který neobsahuje žádné přidané syntetické ingredience, konzervanty či parabeny. Díky svému čistému složení nezatěžuje organismus ani životní prostředí a navíc je vyráběn technologií lisování za studen. Oleje lisované za studena si zachovávají maximální obsah účinných látek.

Jemná péče

Traduje se, že mandlový olej je jedním z vůbec nejjemnějších. Olej je bohatý na cenné vitaminy, zejména pak vitaminy A a E, jenž mají regenerační účinky a zároveň jsou silnými antioxidanty. Antioxidanty chrání proti potenciálně škodlivému účinku volných radikálů a zpomalují tak stárnutí kožních buněk. Mandlový olej obsahuje také široké spektrum minerálů.

Na obličej i tělo

Mandlový olej je velice univerzální přírodní produkt, který můžete využít na celé tělo od hlavy až k patě. Je tedy vhodnou volbou například pro cestování, kdy chcete ušetřit místo ve vaší kosmetické taštičce. Můžete jej používat samostatně nebo jej využít k výrobě vašich vlastních domácích pleťových krémů, tělových mlék či dalších přípravků.

Výživa bez zatížení

Mandlový olej Nobilis Tilia je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a můžete jej používat i na dětskou pokožku. Nezatěžuje pleť, neucpává póry a je nekomedogenní. Zároveň ale dodává pokožce obličeje i těla důkladnou výživu a chrání ji proti vlivům počasí a prostředí. Vaše pleť bude dokolane regenerovaná a sametově hebká.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na vlhkou pokožku obličeje či celého těla. Olej lze použít k masážím, ale i ke každodenní péči o suchou citlivou pleť obličeje.

Tip: Smíchejte mandlový olej se svými oblíbenými esenciálními oleji a vytvořte si jedinečný masážní olej pro chvíle relaxace.

Nobilis Tilia Mandlový olej, jemný 200 ml

Jemný mandľový olej Nobilis Tilia v liekopisnej kvalite má výborné upokojujúce a regeneračné vlastnosti vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov. Ošetruje nielen citlivú detskú pokožku, vyživuje ju a chráni pred podráždením, zaparením i svrbením. Zároveň je pleť ochránená pred opätovným poškodením aj pred nepriaznivým pôsobením vonkajších vplyvov.

Mandľový olej sa stará o detskú pokožku, ale aj o suchú citlivú pleť náchylnú k podráždeniu vďaka zloženiu bohatému na vitamín E, nenasýtené mastné kyseliny a tiež kyselinu linolovú. Táto jedinečná kombinácia výživných látok dodáva pokožke potrebné živiny a zároveň ju chráni pred podráždením i negatívnymi účinkami vonkajších vplyvov, aj pred známkami predčasného starnutia.

Mandľový olej je veľmi dobre znášaný i tou najcitlivejšou pleťou, má pozitívny vplyv na akné, ekzém, lupienku (psoriázu) a iné kožné ochorenia. Hojí podráždenú spálenú pleť a mierne začervenanie i svrbenie. Olej poškodenú pleť aktívne regeneruje, posilňuje a chráni ju pred opätovným podráždením či poškodením. Olej možno použiť pri každodennej starostlivosti o pleť tváre, no tiež ako masážny olej na celé telo.

Vysoká kvalita

Mandľový olej Nobilis Tilia je veľmi kvalitným produktom, ktorý neobsahuje žiadne pridané syntetické ingrediencie, konzervanty či parabény. Vďaka svojmu čistému zloženiu olej nezaťažuje organizmus ani životné prostredie a navyše je vyrábaný technológiou lisovania za studena. Oleje lisované za studena si zachovávajú maximálny obsah účinných látok.

Jemná starostlivosť

Traduje sa, že mandľový olej je vôbec jedným z najjemnejších. Olej je bohatý na cenné vitamíny, predovšetkým vitamíny A a E, ktoré majú regeneračné účinky a zároveň sú silnými antioxidantmi. Antioxidanty chránia proti potenciálne škodlivému účinku voľných radikálov a spomaľujú tak starnutie kožných buniek. Mandľový olej tiež obsahuje široké spektrum minerálov.

Na tvár aj telo

Mandľový olej je veľmi univerzálny prírodný produkt, ktorý môžete využiť na celé telo od hlavy až po päty. Je teda vhodnou voľbou napríklad na cestovanie, keď chcete ušetriť miesto vo vašej kozmetickej taštičke. Môžete ho používať samostatne alebo ho využiť na výrobu vašich vlastných domácich pleťových krémov, telových mliek či ďalších prípravkov.

Výživa bez zaťaženia

Mandľový olej Nobilis Tilia je vhodný na všetky typy pleti vrátane citlivej a môžete ho používať aj na detskú pokožku. Nezaťažuje pleť, neupcháva póry a nevytvára komedony. Zároveň však dodáva pokožke tváre aj tela dôkladnú výživu a chráni ju proti vplyvom počasia a prostredia. Vaša pleť bude dokonale regenerovaná a zamatovo hebká.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz