/    /    /    /  

Naturalis Maqui Berry 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Superpotraviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
429
ks
Bez DPH 373 Kč

Naturalis Maqui Berry 100 g

Prášek z Maqui Berry Naturalis je skvělým potravinovým doplňkem pro posílení celkové odolnosti organismu vůči stresu i fyzicky náročným situacím. Pravidelné užívání pomáhá lépe se vyrovnat s civilizačními chorobami, zlepšuje zdraví pokožky a mírní potřebu nadměrné konzumace jídla i sladkostí.

Bobule tropické palmy maqui jsou podobné našim borůvkám, posilují celý organismus vůči onemocněním i únavě a stresu. Dodávají tělu energii a vitalitu díky vysokému obsahu antioxidantů, vitaminů a vlákniny. Maqui obsahuje množství vitaminu skupiny B a také vitamin C a vápník a železo, podporuje odolnost vůči psychické i fyzické zátěži, mírní dopady stresu i civilizačních chorob. Maqui je vhodným potravinovým doplňkem při zvýšené hladině krevního cukru.

Prášek z maqui zažene malý hlad díky obsahu rostlinné vlákniny. Pomůže vám tak nejenom s přejídáním, ale i chutí na sladké, je tak vhodným doplňkem při redukčních dietách. Také podporuje detoxikaci organismu, vyplavuje z těla škodlivé látky a posiluje jej vůči stresu i nemocem. Konzumace také zlepšuje celkový stav pokožky, podporuje její regeneraci a působí proti ekzémům, plísním a dalším kožním onemocněním.

Prášek maqui je skvělým doplňkem stravy pro ty, kdo chtějí posílit imunitu, pročistit organismus a získat více energie. Pozitivně ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost, odolnost vůči stresu a civilizačním chorobám.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1 - 2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Naturalis Maqui Berry 100 g

Prášok z Maqui Berry Naturalis je skvelým potravinovým doplnkom pre posilnenie celkovej odolnosti organizmu voči stresu aj fyzicky náročným situáciám. Pravidelné užívanie pomáha lepšie sa vyrovnať s civilizačnými chorobami, zlepšuje zdravie pokožky a mierni potrebu nadmernej konzumácie jedla i sladkostí.

Bobule tropickej palmy maqui podobné našim čučoriedkam, posilňujú celý organizmus voči ochoreniam aj únave a stresu. Dodávajú telu energiu a vitalitu vďaka vysokému obsahu antioxidantov, vitamínov a vlákniny. Maqui obsahuje množstvo vitamínu skupiny B a tiež vitamín C a vápnik a železo, podporuje odolnosť voči psychickej i fyzickej záťaži, mierni dopady stresu aj civilizačných chorôb. Maqui je vhodným potravinovým doplnkom pri zvýšenej hladine krvného cukru.

Prášok z maqui zaženie malý hlad vďaka obsahu rastlinnej vlákniny. Pomôže vám tak nielen s prejedaním, ale aj chuťou na sladké, je tak vhodným doplnkom pri redukčných diétach. Tiež podporuje detoxikáciu organizmu, vyplavuje z tela škodlivé látky a posilňuje ho voči stresu i chorobám. Konzumácia tiež zlepšuje celkový stav pokožky, podporuje jej regeneráciu a pôsobí proti ekzémom, plesniam a ďalším kožným ochoreniam.

Prášok maqui je skvelým doplnkom stravy pre tých, ktorí chcú posilniť imunitu, prečistiť organizmus a získať viac energie. Pozitívne ovplyvňuje fyzickú a duševnú výkonnosť, odolnosť voči stresu a civilizačným chorobám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mrazem sušený plod maqui berry v prášku (100 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika