/    /    /    /  

Karlovarské Bahenní Lázně Masážní bahno 300 ml

Značka:
Množství: 300 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 221 Kč
Kategorie: Vlasy a kůže, Podrážděná pokožka, Klouby a svaly, Pleťové čistící masky, Tělové masky, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
376
ks
Bez DPH 311 Kč

Karlovarské Bahenní Lázně Masážní bahno 300 ml

Masážní bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací velmi účinných přírodních složek, jako jsou kaolín, silice ze smrkového jehličí a olivový olej. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinky, čistí pleť, zpomaluje stárnutí pleti a urychluje hojení ran.

Bahno je neocenitelným pomocníkem při náhlé i opakující se únavě a v případě namožených a bolavých svalů i kloubů. Masážní bahno je možné použít pro klasickou masáž lokální nebo končetinovou či pro speciální masáž, ať už celkovou nebo částečnou. Bahno uleví od pocitu ztuhlosti celého těla, výborně se hodí k uvolňujícím masážím v oblasti namožených zad, končetin nebo krční oblasti. 

Tělo se při bahenní masáži pozvolna a šetrně prohřívá, čímž dochází k jeho postupnému uvolňování. Aplikace bahna na pokožku má komplexní uvolňující a regenerační účinek nejen na povrchové, ale i hlouběji uložené tělesné partie a orgány.

Karlovarské masážní bahno ocení všechny typy pletiale zejména pleť normální a suchá. Obsahuje fenoly se žádoucími antioxidačními účinky a vitamin E chránící před volnými radikály, díky čemuž zpomaluje stárnutí pleti a navíc napomáhá lepšímu hojení drobných poranění. Bahno kromě toho vyhlazuje a projasňuje pleť a díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti.

Použití: Potřebné množství nahřátého bahna naneste na zvolenou část těla a masírujte. Bahno zle použít například k wellnes masážím či rychlým masážím kůže v oblasti namožených svalů.

Upozornění: Bahno před použitím vždy ohřejte zhruba na tělesnou teplotu ve vodní lázni.

Karlovarské Bahenní Lázně Masážní bahno 300 ml

Masážne bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvedčenou kombináciou veľmi účinných prírodných zložiek, ako kaolín, silice zo smrekového ihličia a olivový olej. Uplatňuje sa pri regenerácii pokožky, má značné antibakteriálne účinky, čistí pleť, spomaľuje starnutie pleti a urýchľuje hojenie rán.

Bahno je neoceniteľným pomocníkom pri náhlej aj opakujúce sa únave a v prípade natiahnutých a boľavých svalov i kĺbov. Masážne bahno je možné použiť pre klasickú masáž lokálnu alebo končatinovú či pre špeciálnu masáž, či už celkovú alebo čiastočnú. Bahno uľaví od pocitu stuhnutia celého tela, výborne sa hodí k uvoľňujúcim masážam v oblasti natiahnutého chrbta, končatín alebo krčnej oblasti.

Telo sa pri bahennej masáži pozvoľna a šetrne prehrieva, čím dochádza k jeho postupnému uvoľňovaniu. Aplikácia bahna na pokožku má komplexný uvoľňujúci a regeneračný účinok nielen na povrchové, ale aj hlbšie uložené telesné partie a orgány.

Karlovarské masážne bahno ocenia všetky typy pleti, ale hlavne pleť normálna a suchá. Obsahuje fenoly so žiaducimi antioxidačnými účinkami a vitamín E chrániaci pred voľnými radikálmi, vďaka čomu spomaľuje starnutie pleti a navyše napomáha lepšiemu hojeniu drobných poranení. Bahno okrem toho vyhladzuje a prejasňuje pleť a vďaka siliciam zo smrekového ihličia efektívne čistí póry a dodáva pocit sviežosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kaolin, Sodium Chloride, Picea Abies Needle, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Aqua
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
typy pokožky: normální pokožka, suchá pokožka
užití: vnější

Výrobce

KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o.
Sopečná 58
360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE
Česká republika
http://www.provitalit.cz