/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Masážní olej, Calendula 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Oleje pro miminka, Dětské oleje, Masážní oleje
Produktová řada: Martina Gebhardt Calendula
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
437
ks
Bez DPH 361 Kč

Martina Gebhardt Masážní olej, Calendula 100 ml

Masážní olej Martina Gebhardt Calendula intenzivně pečuje o jemnou dětskou pokožku ale i přecitlivělou pleť dospělých. Díky jemnému složení bez přidané parfemace olej pleť účinně zklidňuje, vyživuje a udržuje ji vláčnou a jemnou na dotek.

Pečující masážní olej poskytuje citlivé dětské pleti výživu i hydrataci díky obsahu slunečnicového oleje. Ten pleť vyživuje do hloubky, zjemňuje ji a uzamyká potřebnou hydrataci, zatímco olej z měsíčku lékařského pokožku aktivně zklidňuje. Nejenom to, měsíček má i skvělé léčivé a protizánětlivé vlastnosti, pokožku hojí, regeneruje a činí ji odolnější vůči opětovnému podráždění. Jemný masážní olej bez přidané parfemace i esenciálních olejů je vhodnou každodenní péčí o pokožku těch nejmenších, ale i citlivou pleť dospělých s tendencemi k častému začervenání i alergiím.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku celého těla a lehkou masáží rozetřete.

Martina Gebhardt Masážní olej, Calendula 100 ml

Masážny olej calendula Martina Gebhardt intenzívne ošetruje jemnú detskú pokožku, ale aj precitlivelú pleť dospelých. Vďaka jemnému zloženiu bez pridanej parfumácie olej pleť účinne upokojuje, vyživuje a udržiava vláčnu a jemnú na dotyk.

Ošetrujúci masážny olej poskytuje citlivej detskej pleti výživu a hydratáciu vďaka obsahu slnečnicového oleja. Ten pleť vyživuje do hĺbky, zjemňuje a uzamyká potrebnú hydratáciu, zatiaľ čo olej z nechtíka lekárskeho pokožku aktívne upokojuje. A nielen to, nechtík má aj vynikajúce liečivé a protizápalové vlastnosti, pokožku hojí, regeneruje a zodolňuje voči opätovnému podráždeniu. Jemný masážny olej bez pridanej parfumácie a esenciálnych olejov je vhodnou každodennou starostlivosťou o pokožku tých najmenších, ale aj citlivú pleť dospelých s tendenciami k častému začervenaniu a alergiám. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil1), Calendula Officinalis Oil1)
1) Demeter
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Calendula

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz