/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Masážní olej dřevo 2 ml

Značka:
Množství: 2 ml
Kategorie: Masážní oleje, Vzorky tělových olejů, Tělová kosmetika
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Martina Gebhardt Masážní olej dřevo 2 ml

Masážní olej Dřevo Martina Gebhardt pečuje o pokožku celého těla, zjemňuje ji a zároveň napomáhá uvolnit zatuhlé svaly. Olej je vhodný pro každodenní péči o pokožku, ale i pro masáž bolavých partií těla. Kombinace pečujících olejů, výtažků a esenciálních olejů dodává pokožce nejenom živiny, ale také ji příjemně zjemňuje a podporuje zdraví pleti.

Masážní olej zjemňuje pokožku a poskytuje jí potřebnou hydrataci i živiny díky kombinaci pečujících olejů ze sezamu, oliv a lískových oříšků. Ty jsou plné nenasycených mastných kyselin, snadno proniknou hluboko do pokožky, kde pleť aktivně regenerují a vyživují. Pokožka je ochráněna před vysušením i podrážděním.

O zdraví pokožky se také postará rakytníkový olej plný antioxidantů, který mimo jiné udržuje pleť pružnou a vláčnou. Kombinace esenciálních olejů dodává masážnímu oleji příjemnou teplou dřevitou vůni, která vás potěší nejenom při masáži, ale také při každodenním použití.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních, aplikujte na pokožku a krouživými pohyby směrem k srdci masírujte.

Martina Gebhardt Masážní olej dřevo 2 ml

Masážny olej drevo Martina Gebhardt sa stará o pokožku celého tela, zjemňuje ju a zároveň napomáha uvoľniť stuhnuté svaly. Olej je vhodný na každodennú starostlivosť o pokožku, ale aj masáž boľavých partií tela. Kombinácia ošetrujúcich olejov, výťažkov a esenciálnych olejov dodáva pokožke nielen živiny, ale ju tiež príjemne zjemňuje a podporuje zdravie pleti.

Masážny olej okrem zjemnenia pokožky poskytuje potrebnú hydratáciu a živiny vďaka kombinácii ošetrujúcich olejov zo sezamu, olív a lieskových orieškov. Tie sú plné nenasýtených mastných kyselín, ľahko preniknú hlboko do pokožky, kde pleť aktívne regenerujú a vyživujú. Pokožka je tak ochránená pred vysušením i podráždením.

O zdravie pokožky sa takisto postará rakytníkový olej plný antioxidantov, ktorý okrem iného udržiava pleť pružnú a vláčnu. Kombinácia esenciálnych olejov dodáva masážnemu oleju príjemnú teplú drevitú vôňu, ktorá vás poteší nielen pri masáži, ale takisto pri každodennom použití.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil1), Olea Europaea Oil1), Corylus Americana Nut Oil2), Daucus Carota Oil1), Hippoaphae Rhamnodies Oil2), Aroma2), Citral3), Geraniol3), Linalool3), Citronellol3), Limonene3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz