/    /    /    /    /  

Acorelle Mast na zadeček pro miminka 400 ml

Značka:
Množství: 400 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Ochranné krémy, Krémy pro miminka, Čistící mléka pro miminka
Produktová řada: Acorelle Pour Bébé
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
493
ks
Bez DPH 407 Kč

Acorelle Mast na zadeček pro miminka 400 ml

Mast na zadeček pro miminka Acorelle hydratuje svrchní vrstvu pokožky, chrání pokožku před podrážděním a zklidňuje ji. Jemná olejová textura umožňuje také očištění zadečku miminka pomocí vatového tamponu a zanechává ochranný film, který zabraňuje odírání pokožky o plenu, a eliminuje tak riziko jejího podráždění a mechanického poškození.

Obsažený olivový olej proniká do hloubky pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje elasticitu a obranyschopnost pokožky, zatímco vitamin E chrání pokožku před podrážděním a zklidňuje pokožku miminka. Má přírodní parfemaci, která pokožku nedráždí a nechává ji jemně provoněnou.

Použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte pomocí velkého vatového tamponu pro odstranění nečistot nebo naneste jako ochrannou vrstvu pro zklidnění podrážděné pokožky.

Acorelle Mast na zadeček pro miminka 400 ml

Masť na zadoček pre bábätká Acorelle hydratuje vrchnú vrstvu pokožky, chráni pokožku pred podráždením a upokojuje ju. Jemná olejová textúra umožňuje tiež očistenie zadočku bábätka pomocou vatového tampónu a zanecháva ochranný film, ktorý zabraňuje odieraniu pokožky o plienku, a eliminuje tak riziko jej podráždenia a mechanického poškodenia.

Obsiahnutý olivový olej preniká do hĺbky pokožky, kde viaže vlhkosť a zlepšuje elasticitu a obranyschopnosť pokožky, zatiaľ čo vitamín E chráni pokožku pred podráždením a upokojuje pokožku bábätka. prírodnú parfumáciu, ktorá pokožku nedráždi a necháva ju jemne prevoňanú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil1), Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Citric Acid, Parfum, Calcium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol
1) Organic agriculture
i
i

obal: plastový
produktové řady: Acorelle Pour Bébé

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr