/    /    /    /  

Chios GMGA Masticha surová malá, sáček 10 g

Značka:
Množství: 10 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Masticha, Žvýkačky s mastichou, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
120
ks
Bez DPH 104 Kč

Chios GMGA Masticha surová malá, sáček 10 g

Malé kapky surové mastichy Chios GMGA jsou nejenom přírodní náhradou žvýkačky, ale také při pravidelném používání eliminují vznik zubního kazu a harmonizují zažívání. Masticha je totiž bohatá na množství antiseptických látek, které šetrně, avšak účinně dezinfikují ústní dutinu i celý zažívací trakt.

Žvýkání pryskyřice masticha je oblíbeno již po staletí. Masticha byla vlastně takovou první žvýkačkou, a to nejenom díky své příjemné chuti, ale také pozitivním účinkům na zažívání. Pryskyřice totiž obsahuje množství antibakteriálních látek, které chrání dutinu ústní proti vzniku zubního kazu, usazování zubního kamene a současně chrup lehce bělí. Současně snižují výskyt bakterií, a osvěžují tak na dlouhou dobu dech.

Žvýkání mastichy je prospěšné i pro žaludek a trávicí trakt, neboť dlouhodobé užívání spolehlivě eliminuje výskyt bakterií zodpovědných za žaludeční vředy, gastritidu i záněty dvanácterníku. Drobné kapky surové mastichy jsou tak nejenom dobrou žvýkačkou, ale i přírodním pomocníkem pro zdravý chrup a dobré zažívání.

Použití: Před konzumací se napijte čisté vody. Mastichu zpočátku rozžvýkejte pouze předními zuby dokud nevytvoříte celistvou hmotu podobnou běžným žvýkačkám. Rozžvýkanou mastichu nemusíte vyplivovat, s klidem ji můžete spolknout.

Chios GMGA Masticha surová malá, sáček 10 g

Malé kvapky surovej mastichy Chios GMGA nielen prírodnou náhradou žuvačky, ale aj pri pravidelnom používaní eliminujú vznik zubného kazu a harmonizujú trávenie. Masticha je totiž bohatá na množstvo antiseptických látok, ktoré šetrne, avšak účinne dezinfikujú ústnu dutinu i celý zažívací trakt.

Žuvanie živice masticha je obľúbené po stáročia. Masticha bola vlastne takou prvou žuvačkou a to nielen vďaka svojej príjemnej chuti, ale aj pozitívnym účinkom na trávenie. Živica totiž obsahuje množstvo antibakteriálnych látok, ktoré chránia ústnu dutinu proti vzniku zubného kazu, usadzovaniu zubného kameňa a súčasne chrup ľahko bielia. Súčasne znižuje výskyt baktérií a osviežuje tak na dlhú dobu dych.

Žuvanie mastichy je prospešné aj pre žalúdok a tráviaci trakt, pretože dlhodobé užívanie spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií zodpovedných za žalúdočné vredy, gastritídu aj zápaly dvanástorníka. Drobné kvapky surovej mastichy sú tak nielen dobrou žuvačkou, ale aj prírodným pomocníkom pre zdravý chrup a dobré trávenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Masticha
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

1. K. MONOMACHOU str
P.O.BOX 110
82100 Chios
Řecko
www.gummastic.gr