/    /    /    /  

Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules 40 kapslí

Značka:
Množství: 40 kapslí
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 90 kapslí, 40 g / 985 Kč
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
330
ks
Bez DPH 287 Kč

Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules 40 kapslí

Mastichové kapsle Chios GMGA obsahují přírodní pryskyřici získávanou z unikátního stromu v oblasti řeckého ostrava Chios. Tato pryskyřice je zde využívání již mnoho stovek let pro své příznivé účinky na zažívací a trávicí systém. Masticha pomáhá harmonizovat činnost žaludku a střev a ulevuje od nepříjemných potíží spojených s touto oblastí.

Mastichové kapsle podporují správnou činnost žaludku a střev. Naleznou své využití při takových potížích, jako je například bolest žaludku, plynatost, pálení žáhy či žaludeční vředy. Masticha díky svému antibakteriálnímu působení přispívá k odstraňování žaludečních zánětů a brání jejich opětovnému výskytu. Díky vysokému obsahu antiseptických látek účinně dezinfikuje celý zažívací trakt. Osvědčila se ale i při snižování hladiny cholesterolu či krevního tlaku.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle 2x denně před jídlem (ideálně ráno a večer). Zapijte vodou nebo džusem.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules 40 kapslí

Mastichové kapsuly Chios GMGA obsahujú prírodnú živicu získavanú z unikátneho stromu v oblasti gréckeho ostrava Chios. Táto živica je tu využívaná mnoho stoviek rokov pre svoje priaznivé účinky na zažívací a tráviaci systém. Masticha pomáha harmonizovať činnosť žalúdka a čriev a uľavuje od nepríjemných ťažkostí spojených s touto oblasťou.

Mastichové kapsuly podporujú správnu činnosť žalúdka a čriev. Nájdu svoje využitie pri takých problémoch, ako je napríklad bolesť žalúdka, plynatosť, pálenie záhy či žalúdočné vredy. Masticha vďaka svojmu antibakteriálnemu pôsobeniu prispieva k odstraňovaniu žalúdočných zápalov a bráni ich opätovnému výskytu. Vďaka vysokému obsahu antiseptických látok účinne dezinfikuje celý zažívací trakt. Osvedčila sa ale aj pri znižovaní hladiny cholesterolu či krvného tlaku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Masticha prášek, hydroxypropylmethylcelulóza
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

1. K. MONOMACHOU str
P.O.BOX 110
82100 Chios
Řecko
www.gummastic.gr