/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Máta kadeřavá 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Máta kadeřavá 10 ml

Nobilis Tilia Máta kadeřavá je stoprocentní rostlinná silice z máty kadeřavé pěstované v Japonsku. Vůně máty kadeřavé je velice svěží a má jemné bylinné tóny. Její aromaterapeutické působení má vliv na mnoho systémů lidského organismu a díky své výrazné vůni ihned odstraňuje známky únavy.

Máta kadeřavá působí blahodárně na dýchací systém a napomáhá uvolnění dýchacích cest. Její účinky oceníte zejména v obdobích chřipky a nachlazení, kdy zmírňuje pocit ucpaného nosu a pomáhá volně dýchat. Zároveň také zmenšuje otoky nosní sliznice a celkově ulevuje od příznaků rýmy či chřipky.

Éterický olej z máty kadeřavé je výborným přípravkem při migrénách a chronických bolestech hlavy. Přináší rychlou úlevu od bolesti a účinně mírní napětí krčního a obličejového svalstva. Má vliv také na odstranění křečí a tiků, zmírňuje svalové stahy a podporuje celkové uvolnění.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz