/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Máta luční 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Další velikosti: 10 ml / 149 Kč
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Máta luční 10 ml

Nobilis Tilia Máta luční je jedním z mnoha druhů máty, jenž má prospěšný vliv na fyzickou i psychickou stránku organismu. Od tradiční máty peprné se liší v obsahu mentonu, jenž je u máty luční až o polovinu nižší. Díky tomu je také menší pravděpodobnost nežádoucích neurotoxických účinků.

Máta luční pomáhá účinně ulevovat od všech typů bolestí, ať už jsou akutního či chronického charakteru. Zmírňuje mimojiné neuralgii neboli bolest nervového původu, lze ji využít také při bolestech zubů, migrénách či dlouhotrvajících bolestech hlavy. 

Éterický olej z máty luční má příznivý efekt také na oblast ORL, kdy pomáhá čistit horní dýchací cesty a zmírňuje příznaky mnoha typů infekcí. Zmenšuje otoky nosní sliznice i hrdla, působí proti zánětům středního a vnitřního ucha a přináší celkovou úlevu při kašli, chřipce a nachlazení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mentha Arvensis Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz