/    /    /    /    /  

Taoasis Máta peprná bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
163
ks
Bez DPH 142 Kč

Taoasis Máta peprná bio 5 ml

Výrazně osvěžující a chladivá vůně mátového éterického oleje Taoasis povzbudí vaši mysl a zesílí pozornost. Je vynikající na povzbuzení a probrání během dlouhodobé psychické práce. Působí celkově pozitivně na nervový systém. Zmírňuje úzkost, neklid a tlumí bolesti hlavy. V ajurvédě se používá pro uvolnění blokace v oblasti šesté čakry. Pomáhá zbavit se starých a omezujících myšlenkových vzorců.

Usnadňuje dýchání, vykašlávání a navíc má i antibakteriální a antiseptické účinky. Je proto skvělým pomocníkem při nachlazení a celkově při onemocnění dýchacích cest. Zmírňuje nevolnost a podporuje trávení. Poskytne potřebnou úlevu všem, kterým se dělá špatně v dopravních prostředcích. 

Éterický olej z máty peprné se skvěle postará o mastnou a problematickou pleť, jež vydezinfikuje, ochladí, vypne, osvěží a navodí dlouhodobý pocit dokonalé čistoty. Je vhodný také do masážních olejových směsí. Uvolňuje natažené a zatuhlé svaly a zmírňuje bolesti kloubů.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Taoasis Máta peprná bio 5 ml

Výrazne osviežujúca a chladivá vôňa mätového éterického oleja povzbudí vašu myseľ a zosilní pozornosť. Je vynikajúci na povzbudenie a prebratie počas dlhodobej psychickej práce. Pôsobí celkovo pozitívne na nervový systém. Zmierňuje úzkosť, nepokoj a tlmí bolesti hlavy. V ajurvéde sa používa na uvoľnenie blokácie v oblasti šiestej čakry. Pomáha zbaviť sa starých a obmedzujúcich myšlienkových vzorcov.

Uľahčuje dýchanie, vykašliavanie, a navyše má aj antibakteriálne a antiseptické účinky. Je preto skvelým pomocníkom pri nachladnutí a celkovo pri ochorení dýchacích ciest. Zmierňuje nevoľnosť a podporuje trávenie. Poskytne potrebnú úľavu všetkým, ktorým sa robí zle v dopravných prostriedkoch.

Éterický olej z mäty piepornej sa skvele postará o mastnú a problematickú pleť, ktorú vydezinfikuje, ochladí, vypne, osvieži a navodí dlhodobý pocit dokonalej čistoty. Je vhodný aj do masážnych olejových zmesí. Uvoľňuje natiahnuté a stuhnuté svaly a zmierňuje bolesti kĺbov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mentha Piperita Leaf Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/