/    /    /    /    /  

Chaudhary Biosys Máta peprná, Nepál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
56
ks
Bez DPH 46 Kč

Chaudhary Biosys Máta peprná, Nepál 10 ml

Chaudhary Bisoys Máta peprná je éterický olej z jedné z nejstarších bylin, jenž byly využívány v tradičním léčitelství již ve starověku. Máta peprná je často používána jak v kuchyni, tak zevně pro svoje skvělé a komplexní účinky. Má velice osvěžující mentolovou vůni.

Esenciální olej z máty peprné má chladivé účinky a je využíván v aromaterapii pro povzbuzení mysli a duševní aktivity. Zvyšuje pozornost, díky čemuž pomáhá při poruchách koncentrace. Je vynikající při tělesném či psychickém vypětí a působí proti únavě.

Máta peprná je přírodním analgetikem a pomáhá ulevit od bolestí. Zároveň má protizánětlivé vlastnosti a lze ji využít při onemocněních dýchacích cest, jako je rýma či nachlazení. Je skvělým pomocníkem při cestovatelských nevolnostech a podporuje trávení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
Khumaltar-15
P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur
Nepál
www.biosysnepal.com