/    /    /    /    /  

Saloos Máta peprná 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Máta peprná 10 ml

Saloos Máta peprná je jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších rostlinných silic pročistí vzduch ve vaší domácnosti a zanechá osvěžující vůni s jemnými bylinnými tóny, jenž má revitalizační účinek na tělo i mysl. Lehce dezinfikuje a má příjemný chladivý efekt.

Máta peprná je skvělým pomocníkem při širokém spektru onemocnění dýchacích cest. Je s oblibou využívána při rýmě, chřipce a nachlazení. Pomáhá udržet průchodnost dýchacího systému, snižuje otok dýchacích cest a podporuje vylučování hlenu.

Éterický olej z máty peprné zároveň zmírňuje nevolnost a působí příznivě při nechutenství. Podporuje správnou funkci trávicího systému a je vhodný také do koupelí a masážních olejů. Uvolňuje namáhané svalstvo a povzbuzuje mozkovou činnost při únavě.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Máta peprná 10 ml

Saloos Mäta pieporná je jednou z najobľúbenejších a najpoužívanejších rastlinných silíc. Prečistí vzduch vo vašej domácnosti a zanechá osviežujúcu vôňu s jemnými bylinnými tónmi, ktoré majú revitalizačné účinky na telo i myseľ. Ľahko dezinfikuje a príjemný chladivý efekt.

Mäta pieporná je skvelým pomocníkom pri širokom spektre ochorení dýchacích ciest. Je s obľubou využívaná pri nádche, chrípke a nachladnutí. Pomáha udržať priechodnosť dýchacieho systému, znižuje opuch dýchacích ciest a podporuje vylučovanie hlienu.

Éterický olej z mäty piepornej zároveň zmierňuje nevoľnosť a pôsobí priaznivo pri nechutenstve. Podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a je vhodný aj do kúpeľov a masážnych olejov. Uvoľňuje namáhané svalstvo a povzbudzuje mozgovú činnosť pri únave.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz