/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Máta peprná typ USA 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
174
ks
Bez DPH 144 Kč

Nobilis Tilia Máta peprná typ USA 10 ml

Nobilis Tilia Máta peprná typ USA je éterický olej z máty peprné, jež byla vypěstována v USA. Její typická svěží a jiskrná vůně působí stimulačními účinky na psychickou i fyzickou stránku organismu. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a je velice oblíbená pro své komplexní účinky.

Máta peprná je často využívána při rýmě a nachlazení, neboť má příznivý vliv na pročištění a udržení průchodnosti dýchacích cest. Zároveň účinně ulevuje i od dlouhotrvajících bolestí a má efekt také při migréně. Máta peprná podporuje prokrvení v tkáních a jejich správný metabolismus.

Éterický olej z máty zároveň pomáhá při potížích se zažíváním, jako je například nevolnost či nechutenství. Mimo jiné také zmírňuje stres a úzkost a oceníte jej ve chvílích zvýšeného duševního vypětí. Máta peprná je někdy také používána jako přírodní afrodiziakum.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Pravidelné vnitřní užití máty peprné

Přidávám si esenciální olej z máty peprné v bio kvalitě do pití, 1- 2 kapky do vody. Je to osvěžující nápoj v ...

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz