/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Mateří kašička bio

Značka:
Množství: 60 kapslí, 18 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Včelí produkty
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
340
ks
Bez DPH 296 Kč

Nástroje Zdraví Mateří kašička bio

Mateří kašička je po staletí používána pro své léčebné účinky. Díky složení plnému vitaminů a minerálů je mateří kašička výborná pro posílení imunity, pomáhá lépe zvládat stres a náročné situace a také mimo jiné zlepšuje zdraví pleti.

Mateří kašička je včelí produkt určený k výživě larev a včelích matek. Je bohatá na vitamíny, zvláště skupiny B, minerály, esenciální aminokyseliny, nukleové kyseliny a další důležité látky.

Mateří kašička má řadu pozitivních účinků na lidský organismus. Mateří kašička obsahuje látky podobné ženským pohlavním hormonům a díky tomu příznivě ovlivňuje oblasti spojené s hormonální rovnováhou: menstruační cyklus, plodnost, sexuální vitalitu a potíže v období menopauzy.

Užívání mateří kašičky také pomáhá lépe zvládat zátěžové situace, působí proti vytrvalým bolestem hlavy a migrénám. Rovněž snižuje cholesterol a krevní tlak.

Dávkování: Děti od 3 let věku a dospělí užívají 1 kapsli dvakrát denně.

Upozornění: U osob s alergií na včelí produkty může doplněk vyvolat nežádoucí reakce.

Nástroje Zdraví Mateří kašička bio

Materská kašička je po storočia používaná pre svoje liečebné účinky. Vďaka zloženiu plnému vitamínov a minerálov je materská kašička výborná na posilnenie imunity, pomáha lepšie zvládať stres a náročné situácie a okrem iného takisto zlepšuje zdravie pleti.

Materská kašička je včelí produkt určený pre výživu lariev a včelích matiek. Je bohatá na vitamíny, obzvlášť skupiny B, minerály, esenciálne aminokyseliny, nukleové kyseliny a ďalšie dôležité látky.

Materská kašička má rad pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Obsahuje látky podobné ženským pohlavným hormónom a vďaka tomu priaznivo ovplyvňuje oblasti spojené s hormonálnou rovnováhou: menštruačný cyklus, plodnosť, sexuálnu vitalitu a ťažkosti v období menopauzy.

Užívanie materskej kašičky takisto pomáha lepšie zvládať záťažové situácie, pôsobí proti vytrvalým bolestiam hlavy a migrénam. Rovnako znižuje cholesterol a krvný tlak.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Včelí mateří kašička a pyl, Lyofilizovaná forma, Rostlinné kapsle
i
i

obal: plastový
příznivé účinky: afty, cholesterol, detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, hojení ran a spálenin, nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné, vysoký krevní tlak, zdravé vlasy a nehty

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz