/    /    /    /  

Nobilis Tilia Mateřídouška 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Mateřídouška 5 ml

Nobilis Tilia Mateřídouška je čistá přírodní silice z francouzské mateřídoušky, jenž má komplexní prospěšný vliv na fyzickou i psychickou stránku organismu. Vůně éterického oleje z mateřídoušky vás pohltí svými kořeněnými a bylinnými tóny v kombinaci s jemným dřevitým nádechem.

Olej z mateřídoušky má významný efekt na duševní rovnováhu, pomáhá při příznacích deprese a špatné náladě. Díky svým neurotonickým účinkům zmírňuje známky únavy a použití tohoto éterického oleje je prospěšné zejména v obdobích zvýšeného stresu a psychického vypětí.

Mateřídouška má také protizánětlivý efekt, pomáhá při mnoha častých infekčních onemocněních. Účinně mírní dráždivý kašel a ulevuje od příznaků rýmy. Mateřídouškový olej má skvělý účinek také na migrény a další z řad chronických bolestí celého těla.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné