/    /    /    /  

Herba Medica Matrika

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Matrika

Doplněk stravy Matrika Herba Medica je určen pro všechny ženy. Bylinný mix příznivě působí na ženský pohlavní systém a normalizuje hormonální nerovnováhu.

Vynikající bylinná kombinace je vhodná pro každou ženu k regulaci funkce pohlavního systému. Působí při hormonální nerovnováze u žen, nepravidelné a bolestivé menstruaci. Je vhodná jako doplněk stravy při kvasinkových a bakteriálních zánětech ženských pohlavních orgánů, cystách vaječníků, myomech dělohy.

Matrika je sušenou směsí bylin, které efektivně působí na zdraví ženy. Kontryhel obecný pomáhá v období klimakteria a přispívá k pravidelnému menstruačnímu cyklu. Řebříček obecný podporuje zdraví ženy a její sexuální aktivitu, podporuje také produkci trávicích enzymů. Meduňka lékařská uklidňuje, udržuje dobrou náladu, přispívá k relaxaci a působí i jako antioxidant. Měsíček lékařský podporuje normální funkci jater a také činnost žaludku.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kontryhel obecný nať, Řebříček obecný květ, Šanta kočičí nať, Meduňka lékařská list, Měsíček lékařský květ, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz