/    /    /    /  

Herba Medica Matrika

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Matrika

Doplněk stravy Matrika Herba Medica je určen pro všechny ženy. Bylinný mix příznivě působí na ženský pohlavní systém a normalizuje hormonální nerovnováhu.

Vynikající bylinná kombinace je vhodná pro každou ženu k regulaci funkce pohlavního systému. Působí při hormonální nerovnováze u žen, nepravidelné a bolestivé menstruaci. Je vhodná jako doplněk stravy při kvasinkových a bakteriálních zánětech ženských pohlavních orgánů, cystách vaječníků, myomech dělohy.

Matrika je sušenou směsí bylin, které efektivně působí na zdraví ženy. Kontryhel obecný pomáhá v období klimakteria a přispívá k pravidelnému menstruačnímu cyklu. Řebříček obecný podporuje zdraví ženy a její sexuální aktivitu, podporuje také produkci trávicích enzymů. Meduňka lékařská uklidňuje, udržuje dobrou náladu, přispívá k relaxaci a působí i jako antioxidant. Měsíček lékařský podporuje normální funkci jater a také činnost žaludku.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Matrika

Doplnok stravy Matrika Herba Medica je určený pre všetky ženy. Bylinný mix priaznivo pôsobí na ženský pohlavný systém a normalizuje hormonálnu nerovnováhu.

Vynikajúca bylinná kombinácia je vhodná pre každú ženu k regulácii funkcie pohlavného systému. Pôsobí pri hormonálnej nerovnováhe u žien, nepravidelnej a bolestivej menštruácii. Je vhodná ako doplnok stravy pri kvasinkových a bakteriálnych zápaloch ženských pohlavných orgánov, cystách vaječníkov, myómoch maternice.

Matrika je sušenou zmesou bylín, ktoré efektívne pôsobia na zdravie ženy. Alchemilka obyčajná pomáha v období klimaktéria a prispieva k pravidelnému menštruačnému cyklu. Rebríček obyčajný podporuje zdravie ženy a jej sexuálnu aktivitu, podporuje tiež produkciu tráviacich enzýmov. Medovka lekárska upokojuje, udržuje dobrú náladu, prispieva k relaxácii a pôsobí aj ako antioxidant. Nechtík lekársky podporuje normálnu funkciu pečene a tiež činnosť žalúdka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kontryhel obecný nať, Řebříček obecný květ, Šanta kočičí nať, Meduňka lékařská list, Měsíček lékařský květ, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: žlučník, játra a ledviny
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz