/    /    /    /    /  

Saloos Meduňka s citronelou 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Meduňka s citronelou 10 ml

Saloos Meduňka s citronelou je přírodní rostlinná silice s velice osvěžující citrusovo květinovou vůní. Dodá vaší domácnosti příjemnou atmosféru a na dlouhou dobu ji provoní. Tuto esenci můžete použít také při saunování, kdy podpoří regenerační účinek sauny a pomůže vám nabrat potřebnou energii.

Meduňka s citronelou má příznivý vliv při zvýšených teplotách, kdy pomáhá snížit horečku a podporuje pocení. Působí příznivě také při zažívacích obtížích a podporuje správnou funknci trávicího systému. Díky tomu ulevuje při bolestech žaludku, pálení žáhy, zácpách či průjmech.

Tato rostlinná silice také posiluje srdeční činnost a ulevuje od bolestí. Je s oblibou využívána při migrénách, menstruačních bolestech a nespavosti. Snižuje krevní tlak a podporuje regenerační schopnost tkání, díky čemuž urychluje hojení. Zlepšuje schopnost koncentrace a působí při špatné náladě.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Meduňka s citronelou 10 ml

Saloos Medovka s citronelou je prírodná rastlinná silica s veľmi osviežujúcou citrusovo kvetinovou vôňou. Dodá vašej domácnosti príjemnú atmosféru a na dlhú dobu ju prevonia. Túto esenciu môžete použiť aj pri saunovaní, kedy podporí regeneračný účinok sauny a pomôže vám nabrať potrebnú energiu.

Medovka s citronelou má priaznivý vplyv pri zvýšených teplotách, kedy pomáha znížiť horúčku a podporuje potenie. Pôsobí priaznivo tiež pri zažívacích ťažkostiach a podporuje správnu funknciu tráviaceho systému. Vďaka tomu uľavuje pri bolestiach žalúdka, pálení záhy, zápchach či hnačkách.

Táto rastlinná silica tiež posilňuje srdcovú činnosť a uľavuje od bolestí. Je s obľubou využívaná pri migrénach, menštruačných bolestiach a nespavosti. Znižuje krvný tlak a podporuje regeneračnú schopnosť tkanív, vďaka čomu urýchľuje hojenie. Zlepšuje schopnosť koncentrácie a pôsobí pri zlej nálade.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz