/    /    /    /  

Weleda Meduňkové kapky 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Weleda Meduňkové kapky 50 ml

Meduňkové kapky Weleda zklidňují organismus, navozují pocit pohody a také mírní bolesti i žaludeční nevolnosti. Meduňka má výborné zklidňující a tišící vlastnosti, zatímco výtažky z hřebíčku, anděliky, muškátového oříšku a mnohých dalších působí antibakteriálně a protizánětlivě.

Meduňkové kapky jsou vhodným pomocníkem při náchylnosti k mdlobám a závratím, nevolnosti, zvracení, poruchách trávení, neuralgiích v oblasti obličeje a bolestech zubů.

Meduňka je natolik účinná, neboť obsahuje množství přirozeně vyskytujících se silic jako je citral, citronelol, geraniol a mnohé další. Je také bohatá na třísloviny, flavonoidy a minerální látky.

Pomoc z přírody

Meduňkové kapky Weleda se budou dobře vyjímat nejen ve vaší domácí lékárničce, ale hodí se je mít neustále při sobě. Meduňkové kapky mají široké spektrum účinků, působí podpůrně v mnoha situacích a zároveň nezatěžují vaše tělo chemií a syntetickými ingrediencemi. Jsou založeny na čistě přírodních ingrediencích a bylinných výtažcích.

Proti nevolnosti a bolestem

Meduňkové kapky skvěle působí při nevolnostech a zvracení, uklidní rozbouřený trávicí trakt a zároveň podporují trávení jako takové. Můžete jej využít například při nevolnostech z cestování či po dietní chybě nebo při bolestech břicha. Působí také při bolestech zejména chronického charakteru a pomohou například při bolestech zubů či neuralgiích obličeje.

Rychlé zklidnění

Meduňka má zároveň intenzivní zklidňující účinky, pomáhá při stresu, nervovém vypětí či trémě. Navozuje pocit pohody, dodává dobrou náladu a podporuje pozitivní přístup. Meduňkové kapky jsou vhodné také pro ty, kdo mají sklony k mdlobám a působí také proti závratím. Kapky zároveň obsahují také výtažky z hřebíčku a anděliky, jež mají antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Dávkování: 10-20 kapek rozmíchejte v malém množství vody, nebo nakapejte na kostku cukru. V případě potřeby můžete užívat až 5x denně.

Weleda Meduňkové kapky 50 ml

Medovkové kvapky Weleda upokojujú organizmus, navodzujú pocit pohody a tiež miernia bolesti a žalúdočné nevoľnosti. Medovka má výborné upokojujúce a tíšiace vlastnosti, zatiaľ čo výťažky z klinčeka, archangeliky, muškátového orieška a mnohých ďalších pôsobia antibakteriálne a protizápalovo.

Medovkové kvapky sú vhodným pomocníkom pri náchylnosti k mdlobám a závratiam, nevoľnosti, zvracaniu, pri poruchách trávenia, neuralgiách v oblasti tváre a bolestiach zubov.

Medovka je tak účinná, pretože obsahuje množstvo prirodzene sa vyskytujúcich silíc ako je citral, citronelol, geraniol a mnohé ďalšie. Je tiež bohatá na triesloviny, flavonoidy a minerálne látky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Alkohol, Extrakt z listů meduňky lékařské, Extrakt z muškátového oříšku, Extrakt ze skořice, Extrakt z kořene anděliky lékařské, Extrakt z plodů koriandru, Extrakt ze hřebíčku, Přírodní citronová silice
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
užití: vnitřní

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz