/    /    /    /  

Herba Medica Menofin

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Menofin

Doplněk stravy Menofin Herba Medica je vhodný pro ženy před a v období klimaktéria. Přispívá k rovnováze organismu, zklidňuje a přírodní cestou působí na celou řadu fyzických i psychických problémů spjatých s menopauzou.

Menofin normalizuje hormonální nerovnováhu a redukuje menopauzální příznaky, jako je bušení srdce, pocení, nervozita, návaly, předrážděnost nebo nespavost. Pomáhá ženám získat přírodní cestou zlepšení jak fyzických, tak i psychických problémů spojených s menopauzou.

Obsahuje účinný mix bylin, které přírodní cestou normalizují stav organismu. Meduňka lékařská pomáhá udržovat pozitivní náladu a také přispívá ke zdravému spánku. Řebříček obecný podporuje celkové zdraví ženy. Vrbovka drobnokvětá přispívá k fungování močových cest. Šalvěj lékařská normalizuje funkci žaludku. Bazalka pravá posiluje organismus a dodává novou energii.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Menofin

Doplnok stravy Menofin Herba Medica je vhodný pre ženy pred a v období klimaktéria. Prispieva k rovnováhe organizmu, upokojuje a prírodnou cestou pôsobí na celý rad fyzických aj psychických problémov spojených s menopauzou.

Menofin normalizuje hormonálnu nerovnováhu a redukuje menopauzálne príznaky, ako je búšenie srdca, potenie, nervozita, návaly, podráždenosť alebo nespavosť. Pomáha ženám získať prírodnou cestou zlepšenie tak fyzických, ako aj psychických problémov spojených s menopauzou.

Obsahuje účinný mix bylín, ktoré prírodnou cestou normalizujú stav organizmu. Medovka lekárska pomáha udržiavať pozitívnu náladu a tiež prispieva k zdravému spánku. Rebríček obyčajný podporuje celkové zdravie ženy. Vŕbovka malokvetá prispieva k fungovaniu močových ciest. Šalvia lekárska normalizuje funkciu žalúdka. Bazalka pravá posilňuje organizmus a dodáva novú energiu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bazalka pravá nať, Meduňka lékařská list, Řebříček obecný květ, Vrbovka drobnokvětá nať, Šanta kočičí nať, Šalvěj lékařská list, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: žlučník, játra a ledviny
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz