/    /    /    /  

Caribbean Sun Menstruační houba Intim M, SCS2 150

Značka:
Množství: 2 ks, 5-6 cm
Kategorie: Menstruační houby
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Caribbean Sun Menstruační houba Intim M, SCS2 150

Menstruační houba Intim M Caribbean Sun spolehlivě zachycuje menstruační krev a hodí se pro dny s normální až středně silnou menstruací. Malou mořskou houbu lze zavést do pochvy podobně jako tampón. Houba se výborně snáší s pokožkou, narozdíl od tampónů pochvu nevysušuje ani nepoškozuje sliznici. Po namočení je totiž houba měkká a jemná, zavedení je snadné a houba nikde netlačí - zcela se přizpůsobí tělu každé ženy. Pokud ale přesto zjistíte, že vám houba velikostně ne zcela vyhovuje, lze ji jednoduše zastřihnout do požadovaného tvaru a velikosti.

Mezi výhody přírodní mořské houby patří dozajista pohodlí při jejím nošení, její přírodní původdelší životnost (při správném zacházení vydrží jedna houba až 6 měsíců) a také to, že je dokonce vhodná i pro pohlavní styk při menstruaci. Houba spolehlivě zachycuje menstruační krev, ale zároveň ani jednoho z partnerů netlačí.

Díky přírodnímu původu houby je zcela bez syntetických vláken, bělidel, syntetických barviv a školivých dioxinů. Proto je její použití vhodné i pro ženy s citlivou pokožkou a sliznicí a ženy trpící častými výtoky a dalšími problémy.

Použití: Před zavedením je nutné houbu navlhčit, aby změkla. Poté ji prsty zaveďte do pochvy podobně jako tampón. Po nějaké době (dle síly menstruace) je nutné houbu vyndat, vymýt pod tekoucí vodou a přebytečnou vodu vyždímat. Poté je možné houbu opět zavést do pochvy.

Upozornění: Před každou menstruací (nebo po menstruaci) je nutné houbu dezinfikovat. Je možné použít solnou koupel, případně tea tree lázeň či kombinaci obojího.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mořská houba
i
i

konzistence: pevná
obal: látkový

Výrobce

Aris Trust s.r.o.
U Špýcharu 31
391 56 Tábor
Česká republika
www.morskahouba.cz